.
..

......ANIMALS... STAŇULE...OTHERS


.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Náš deník

Fall...

27. března 2010 v 14:29 | *Staňule for ♥Robin*
Fall for me is not death, but the chance to get up and go again. For me, nothing is impossible...Life is a gift..


Můj cíl: neznámý = musím ho rychle najít, jinak budu totálně v prdeli.

Zajímá mě: duchovno a rodina (i nepravá rodina) = protože nic jiného neexistuje.

Vím: mnoho věcí, které neví nikdo jiný než já a jeden člověk.

Například lidé si myslí, že když nebudou jíst, tak zhubnou. To není pravda, protože kdyby věděli to, co já, tak by jedli dorty i o půlnoci.

můj smysl života: stále hledám.

Radost: Je důležitá. V každým případě a i v tom, kdy by jiný začal plakat.

fall

Historie Robinovo tečky na jazyku...

4. ledna 2010 v 21:56 | *Staňule for ♥Robin*
Už když byl štěně, všimli jsme si něčeho divnýho, kromě toho, že byl šáhlej ( Jaký pán taký pes)...

Měl černou tečku na jazyku! Mysleli jsme, že je to inkoust, protože jsme mu ho namatlali na tlapku a obtiskli na papír (napsala jsem knížku "robin štěnětem"). Ale po roce, po dvou, po třech, jí tam měl furt a furt se zvětšovala :D No je to prostě divňoch :D Fotku jazyka dodám :D Jo a taky má vrtule na zadku :D xD :D

Jo a eště něco facebook je best!!!!!!!!!!!!! jooo facebook!! jnoo!! blůůůee!! FACEBOOK!!! jooooooooooooooooooooocvsfvbkvbufbvkufdviukbvusgyfikucbveb!! ju chu chuůůůů!! blemekeke beke megegekeke!! hegege!! blo koko mokokoko gogo glokoko!!!!!! ale fakt!! blokoko!!

Jsem měla zelený vlasy x))

31. prosince 2009 v 12:47 | *Staňule for ♥Robin*
Zdá se mi krásný sen..nádherný..cválám na neosedlaném plavém koni po lesích a nic nás nebrzdí...užuž se chystáme vyjet z lesa na rozkvetlou louku a vtom... mi zazvoní budík x))
Ráno je magické, obloha ještě tmavá a lampy na ulicích stále svítí. Obléknu se, popadnu pět tašek plné dárků, a letíme s Martinou pro Míšu. Je úterý 22. Prosince - třídní besídka.

Nó blablabla těch ukecanejch keců...

Prostě mi bylo blbě, dali sme si všichni dárky, nastříkali si hlavy na zeleno................................
:D

Vy jste to věděli???

28. prosince 2009 v 12:50 | *Staňule for ♥Robin*
Věděli jste, že Robin není..............................

MILUJU KONĚ...Můj vysněný...

19. prosince 2009 v 18:52 | *Staňule for ♥Robin*
No coment........dokonalost...kdybych měla(nechtěla bych ho mít v dospělosti. spíš tak do sedmnácti...) někdy v životě mít koně, měla bych tohodle...

PS: už vím, na čem jsem. Miluju koně víc než psy. miluju koně, a našeho psa. ale s koňmi se prostě cítím lépe. s nimi jsem ve svém živlu...jen škoda, že nemám možnost chodit k nim každý týden.............................já vím, že to můžu mít...kdy chci, ale bojím se, že to bude stát moc nebo tak...To Lucka to má super. nějak tak bych si to představovala. platit tím, že pomáhám....ani bych nemusela jezdit...jen být u koní...♥♥

Bll dneska...fakt cool den ;)) (miluju svý kámošky jooo)

11. prosince 2009 v 20:41 | *Staňule for ♥Robin*
takže dneska to bylo fakt úžasný...nejdřív sem si domluvila, že půjdu k martině na celej den a moc se tam těšila,
pak jsem zjistila, že jsem už před týdnem lucce slíbila, že půjde k nám na celej den, protože to fakt potřebovala neřeknu proč, prostě jinak by byla bezďák... :D a smrděla by.
No a pak nakonec jsem zjistila, že mám už týden domluvenou pomoc mámě. hlídat jí v metropoli stojan s portrétama, odpovídat na otázky kolemjdoucích a nabízení vizitek.........

No asi víte, co bylo nejdůležitější, ale je to fakt těžký určit...díky máminým obrazům mam jídlo, pro lucku bych udělala cokoliv a martinu mám moc ráda...tak co?????

No, prostě jsem vzala lucku k nám, zavolala tině že k ní půjdu někdy jindy(achjo), vyrobila dárky pro bráchy, pak lucka odešla, pak jsem jela na zličín do metropole a.............................

...........jela špatným autobusem až na divokou šárku, po ní na letiště terminál 1, pak letiště terminál2 a pak terminál 3. přestoupila na autobus 100 a poslouchala v autobuse vytlemený rusáky, nadšený (možná)italy, a divný japonco - černochy... :D

Pak jsem dojela za mámou na zličín a převzala stojan, ona odjela a já tam asi tři hodiny čuměla na barevnou fontánu, četla si knuhu a bavila se s nějakejma lidma co tam kolem chodili a ptali se na portréty...rozdala sem asi 15 vizitek :D (heč) :D jo a taky za to něco dostanu nějaký prachy na další (asi tisícátý)dárky.......

No, nejlepší byla ta cesta fakt x)

Jo a: DEJTE MI SEM ZÁVORU, OD KOLENE NAHORU. ZUZKA MĚ CHCE ZNÁSILNIT, UŽ SI BROUSÍ ZUBNÍ NIT! ( No prostě sme dělaly divný věci na matice mělo to něco společnýho s mojí nohou, zuzkou, mnou a její úchylnou rukou :D)

Jo a: Blem! míša martina lucka zuzka jooo♥

Prochajda + kecy

25. září 2009 v 22:10 | *Staňule for ♥Robin*
Takže sem byla s Robinem venku a napočítala sem asi 30 minut. Prošli sme se kolem Míšinýho baráku (to asi všichni vědí kde to je :-D) prostě ušly sme dohromady cca kilák.kroužily sme za jednim barákem kde je kroví a tam sme hrály na schovávačku. jo, přesně, i pes se to může neučit!

pak někdo zařval na silnici a robin se leknul až nadskočil .-D taky sme potkaly nějakýho ratlika s ženskou a s tou sem se zakecala o tom, jak se Robin s tim pejskem chovaj stejně. Byli oba naježení a prej ten pejsek taky nesnáší psy a miluje lidi, feny a štěňata :)

Apak nějaká hodná babka mi řekla, že je někde před náma velkej pes ať se nervou, ta dobře udělala. poděkovala sem jí. vzala sem robina na vodítko a pak se setkal s tim ohařem(maďarskym) a nehorázně se naježil div sem ho udržela. pak sem ho zas pustila navolno a běželi sme domů :)

________________________________________________________________________

Tak si uvědomuju, že za chvíli bude zima, ale fakt moc doufam, že na chodníku nebudou takovýty sračky namísto bílýo sněhu...se sněhem by to bylo super. to bych se na to i těšila...ale nějak tušim, že to bude jen kaše.

Atak mě napadá, já ani nevim, co chci k vánocům. vlastně nic. poraďte mi, co si přejete vy???

Pak bude jaro a pak duben, a budou zkoušky na gympl..přesněji na Pražačku. tam bych se chtěla dostat. Je to gympl s výtvarnym zaměřenim.

Thalie↓ ještě když sem byla na táboře ♥♥

NAROZENINY!!!

6. července 2009 v 10:13 | *Staňule for ♥Robin*
Robin měl včera narozeniny!!! ačkoliv sme se vrátili někdy v 11, dala sem mu jen dva párky :(

JSOU MU 4!!! UŽ JE TO VELKEJ KLUK!

ale bylo vidět, že si je fakt příl. protože když sem mu řekla pac, abych mu popřála(nám taky přeje), tak mi objema"rukama" doslova chytil ruku a nechtěl jí pustit!!! fur čučel nahoru na ten párek!

teď tu leží vedle mně a hajá :) napapanej :)Novinky z Června

28. června 2009 v 20:45 | *Staňule for ♥Robin*
dobrodružství u bráchy
Byli jsme u bráchy n azahradě, mimochodem s robinem a užila jsem si tam s ním hrozně moc dobrodružství nekecam. byl tam písečnej lom a tam se nesmí a vedle byli dělníci. schovala jsem se nahoře na tý písečný skále s robinem a byli sme zticha. pak tam vedle nás přeběhl zajíc a já se přitiskla k lomu. robin zdrhnul a zchoval se za kámen, pak sem ho nemohla najít...a bylo toho mnohem víc :)

Pulci
právě když jsme odjížděli, v obrovzký louži jsem objevila snad tisíce pulců. nabrali jsme je do mísy i s tou hnusnou vodou a červama. teď je mam na balkóně. před tím to byly prťavý černý spermie. teď většině(je jich 14) narostly zadní nohy a některý už maj i přední. zřejmně je sebou beru do kempu.tam se z nich stanou žáby a já je vypustm ;-)

Odchod Bobiny
Bobina se dává pryč kvůli trojce ze zemáku. psala jsme kámoškám jestli jí někdo nechce, ale nikdo nemůže. jenom martina. je to hodná holka, co mě ale dost udivilo, že místo aby mi třeba jako lucka řekla "že to bude dobrý nebo tak..."přišla, zazvonila a řekla mi že si jí může vzít, jakobych jí byla jen k tomu. :( pak se to vyřešilo. rodiče řekli, že jí dají k bráchovi na zahradu. bude se tam mít dobře :) jenjeden malilinkatej drobnej háček...brcha se o ní odmítá starat. bydlí tam s kámošem a nechce se mu. takže za ní bude často jezdit autobusem, vyřešeno!! brzo se bobinka malinká balí. sice je blbý, žebude tak daleko, ale zas budu mít v pokoji víc místa a ona se bude mít dobře :)

Hovory s bohem
máma koupila karty hovory s bohem. když mě něco trápí nebo chci na něco znát odpověď, vytáhnu si kartu a tam je něco napsáno. udivuje mě, že máma mi psala sms, ať jí vytáhnu kartu. já jí odepsala, že na tý kartě bylo "smích? zkus to!" a máma mi napsala, že se ptala, jestli je dobrej nápad, aby měla dobrou náladu a přenášela jí na druhý." úplně suprově to vyšlo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!takhle mámě ty karty odpovědě+ly pokaždý. mně jenom někdy. ale musim v tý odpovědi hledat souvislost.

dnešní prochajda
Poslední procházka s robinem byla neska v půl sedmý. šli jsme 2x okolo baráku, pak naproti přes silnici a dál podél kaštanů. pak sme se vrátili, a byl ůpa neuvěřitelně poslušnej :) v tomhle tejdnu sem s nim byla asi jenom 3krát nebo 4x. nějak nemam čas, balim si věci :)


život je supr když se můžu na něco těšit. v těch kartách je hrozně moc ponaučení, třeba že nejvyšší myšlenka je ta, která obsahuje radost, ale je jich tam víc jak 50.

těšim se
těšim se na koně, a to šíleně moc :)
doufam, že se to tam nezměnilo!!!!

budu fotit, fotit, fotit, fotit, fotit, jo a na co sem zapopomněla..jo, fotit!!!
kniha
jo a píšu knihu o holce co...nééé neprozradim vám scénář, nechte se překvapit až ji nechám vydat ;-) (to udělám.) budi do ní i sama ilustrovat :) bude mít kolem 200 stran.

zakázka
jo a maluju pro anežku na zakázku podle fotky jejího pejska andyho, jak letí z vody, je to krásná fotka :)

Kam jedu na prvních pár dní?

cca 10 dní budu v jižních čechách v kempu, kde vládnou záplavy!! :-D si užijem prdel, jestli se tam přes vodu nedostanem, sme v p----.

Všechno je to pomotaný, nálady, všechno, aneb jak to jde dál?

24. dubna 2009 v 21:03 | *Staňule for ♥Robin*
Takže, jde to normálně, hodinu ve škole brečim, hodinu ne, rostě normálka ;-)

Chvíli se mi zdá, že je všešchno na hovno, měla bych si napsat na papír, pro co žít, a proč nežít, pak bych viděla, jestli mam tu sebevraždu myslet vážně :)

Teď se snažim myslet na hezký věci, ale furt do mě zasahuje, že jsem ztratila (nebo ho někdo ukrad) můj zlatej prstýnek s opálem od rodičů k narozkám - památku na 12. narozeniny... Při tom se mi chce brečet. Prostě už nevim kde ho hledat, nevim, neni žádná možnost, nic pro to už udělat nemůžu.

...:NIC UDĚLAT NEMŮŽU:...

A pro co žít?????
Asi dneska ještě pudu já, moje máma, míša, míšy máma do pizzerky vymyslet, jak to bude o prázkách s tim řeckem. S míšou totiž letim do řecka, ale to je to, že ono se nedá dohodnout na dálku na termín...tak se musíme sejít. MUSÍME.

Taky můžu žít pro to, že vim že na SUPERkoňskej "tábor" (mně to nepříde jako tábor, protože to tam známe a známe tam ty lidi :) ♥) pojedu o prázkách!

Taky proto, že občas dobrou známku dostanu, a taky proto, žerobina s bobinou tak MILUJU. Alenechci žít proto, že mam SMŮLU v lásce a hodně určitých lidí to ví, a některý za to hodně můžou.

Chci nan nic nemyslet, ale to nedokážu. Chci si o relaxu lehnout do trávy a vybrečet se, ani nevim proč, kvůli těm špatnejm věcem asi. Chce se mi brečet protože se furt zsmejšlim nad tim, proč se mi chce brečet a proto se mi chce brečet ještě víc, že jsem tak zoufalá, a pak se mi zamotá svědomí a hlava a už brečim a je mi něco velkýho hodně líto, ale nevim přesně co, aů vlastně je to pocit tak proč to tady píšu? málo lidí umí vysvětlit pocit, a proč bych to měla bejt zrovna já? Ne, to sem dobčře nevysvětlila, a zase, začínam myslet na to smutný, auž mě to nebaví, a chci se zbavit myšlenek, a TEĎ JSEM POCHOPILA SEBEVRAHY!!!

Ty designy mě nebaví dělat, když každej "prosím prosím naposled, už po tobě nebudu chtít další design!!!", prostě kdo ten design opravdu chce, aťse zapíše do komentářů, a asi je to nespravedlivý, když třeba někdo odjel nebo tu neni, ale je to tak, máte čas do úterka a kdo se nezapíše mažu jeho objednávku do designů. Omlouvám se, ale má smůlu. v úterý smažu objednávky těch co se nezapsali, udělam dessy těm co se zapsali a začne to nebejt jen tak zadarmo, protože mě většina jen využívá, ale nemluvně o SB, hlavně třeba arlet :) a další ;-)


Ach ti králíci.....aneb jak se máme?

30. března 2009 v 19:08 | *Staňule for ♥Robin*
Podívejte se,,,,Bobina je hrozná když necham váhu v pokoji a za chvíli přídu, sedí tam nebo ji hryže, a co by taky nehryzala žejo x)


Robin? Toho poslední dobu maximálně hladim a staram se o něj doma........ikdyž,...ajo, v neděli ráno sem s nim byla venku, protože máma na bráchu běž s robinem a on že ne, neo já už nevim, a já mu řekla že ho nemá rád a máma řekla ať s nim teda du já tak sem zmizela za dveřmi s robinem co si spokojeně nesl košíček :)

Včera večer jako moula zase spal na misce x) No je to trdlo ta otka stojí za shlédnutí MUCK♥


Co Dori?
Dori se má fajn, už docela dost vyrostla a moc poslouchá sme byli v´čera venku a navolno jako vždycky, a jakoí vždycky taky moc poslouchala přiběhla když sem jí řekla ke mně dori, hned na slovo přiběhla a dokonce ikdyž tam, byli psi a hrála si s nima, no je to oslušná obří fešanda :)

A co
Já, já se mám fajn, ale mám hroznou kožní vyrážku a všechno mě strašně svědí furt se musim drbat an rukách nebo na nohách a všude jincde občas taky. třeba teď na koleni x)
to kdybych byla ve škole, na matice, tak bych se drbala a matikářka ba ny mě určitě začla řvát ať toho necham a myslela by si že ji zase prudíme x) a já bych nepřestala protože je to strašně nepříjemný, a ona by mi dala poznámku a já bych simohla dovolovat na tu krááááávu protože ej to hroznáááá sračka na mý podrážceeee fujuj blůééééééé!
a za týden kilo dolů, dobrý ne? ale bojim se že to zas naberu, no, cvičim, snad mě víra nezradííí (to by ybla dobrá písnička - snad mě víra nezradííí ) :D sice mi dost lidí iká i píše že nemusim hubnout, připadam si..no....vite...

TEĎ teprv začlo jaro!!! Jóóóóó ♥

9. března 2009 v 19:23 | *Staňule for ♥Robin*

Vidíte ten rozdíl??? ta první fotka je včerejšek, a ta pod tím dnešek!!! (teda dneska je 9.)
↓↓↓ČTĚTE JE TO PĚKNÝ↓↓↓


2. hodina, angličtina: Smutně koukám aposlouchám vysvětlující učitelku. Kouřové mraky objímajáí všechno na obloze. Něco se zablyští na vlasech jedné spolužačky naproti mně. Otočím se na okno zamnou a čeká mně příjemný ŠOK. Slunce září jako nikdy jindy a nebe přímo svítí modří. V duchu si říkám, Teď teprv začlo jaro! Slunce jakoby přišlo s životním úkolem : přinýst mi v paprscích dobrou náladu. A slunci já udělám radost, v tu chvíli splnilo svůj úkol :) Veselo na mě přišlo, a všichni kámoši a kámošky (skoro x)) Taky, byla sranda a už sem se necítila jako rozcuchaná, rozespalá s kruhy pod očima. Byla jsem na jaře a vduchu kolem mně byly stromy a já byla hlavou s Robinem v Šárce to je jakoby takový místo skály, voda, lesy, potoky). Ale pak se to zase začlo zatahovat, a zase zozhrnovat, mraky se pořád měnily, a jakoby chtěly odputovat pryč, a to se jim podařilo, když jsem večer po škole po hiphopi přijela, všude bylo blankytně modro a vzádu žlutá obloha, a červánky.
Jsem za to vděčná každému kdo o tenhle pocit stál se mnou :)

PS: 3. kolo VGS začne asi ještě za nějakej čas, několik lidí nemůže najít foťák, jiný mi to neposlali, no zkrátim to, aktuálně mi jich poslalo téměř pět :-D Ale tak počkáme...

tady je dnešní (9. března 09) ftoka Robina se mnou venku, taky mu to stou blanketnou sekne co?? ;-)↓


Jedeme na hory aneb těším se jako prase!!!

25. února 2009 v 15:07 | *Staňule for ♥Robin*
Super, v pátek jedeme s Robinem i s Dášenkou a s tetou na hory, bude tam fafooo sněhu a slibuju moc photenek :) Hrozně mě baví fotit hlavně když tam bude Dáša s Robinem, a chci foťákem ať je to pěkný a kvalitní. A moooc se těšííííííííííím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chápete to? Váš pes, úžasný štěně, máma s tetou a →brácha(to už neni taková sláva x))←, Ti psi si hrajou ve sněhu a tolik úžasných fotek!!! Máme bohužel hrozně moc úkolů takže si ej chci udělat před jarňákama a mít pak klid. Ale nevím proč, mám strach že žádný fotky nenafotim, nevim proč, jakože nikdo nedá fotky z foťáku do počátače, mně to nejde, a nebudu moc fotit, nebo budou všechny rozmazaný, nebo prostě se budou pejsci moc hejbat a nepude to vyfotit, nebo já nevim pristě se bojim písněte jestli mam mít obavy........

Pro SB:
↓↓↓↓
Už jsem tento týden vás párkrát navštívila a psala komenty a ty přiblblý řetězáky :) A pokud někoho nemam ještě v SB ať písne přidam si ho!

Objednávky:
↓↓↓↓
designy i ostatní věci, který ste si objednaly udělám až po jarňákách a když budu mít fakt chuť jakože nemam x), tak možná ještě zítra nebo třeba i dnes večer prostě do pátku, ale pochybuju....

Mám jen dvě fotky s Robinem, dvě jediný, tak sem znova dávam jednu z nich :)


Dáša je tu!!!

17. února 2009 v 19:17 | *Staňule for ♥Robin*
Dášenka je tu už asi půl hodiny, ale zachvíli odcházej, nahrála jsem video, a pár fotenek, ale je to v noci (při umělym světle), takže to neni moc kvalitní, a jelikož taky nemam ten zasr. USB, bude to pozdějc ale nebojte vyhradím na ty fotky a video new článek nebudu to přidávat k tomuhle :)

SDášou se s Robinem honily, rafali po sobě, chňapali po housce( Dášina přezdívka je piraňa) a Bylo to super ale dáša se Robina trochu pak bála protože jí furt buzeroval :-D

Nebojte ty fotenky a videjko dodám určo!!!
a jen tak pro zajímavost, zatím, sem dám fotku, dáša je tohohle plemene:


Tohle enní fotka Dášy!! ale stejnýho plemene

Přijede Dášenka!!!

17. února 2009 v 16:53 | *Staňule for ♥Robin*
Supeeer, přijede teta s Dášenkou! Už se moc těšim přijedou za chvíli a pár fotenek cvaknu i s Robinem (dáša je to štěňátko!!!!!) , ale brácha odjel někam, do švýcarska neboco xD takže nemam ten USB tak ty fotky prostě nejak pak dam vědět ju? těšte seeeeee!

Jak to jde?

10. února 2009 v 7:10 | *Staňule for ♥Robin*
Co se týče objednaných designů, buď je udělám dneska (úravděpodobně), nebo zítra(to asi ne), protože jsem včera měla zakázanej počítač kvůli matice.......ale jinak bych tu přidávala článeškyyy..

Bobeš je zřejmě magor, nebo mě jen tak otravuje. Rozkousal mi tužku do školy, jo a, keramická miska na jídlo, co je sní?: Ta miska má své místo v horním patře klece, a pokaždý, přísahám že pokaždý, když bobeš vidí, že tam je, shodí ji dolů a dá si jí do záchůdku, sedne si doprostřed klece a čumí jak debil........hlasujte v anketě...

VGS....chci ji uahájit už dneska protože už vás je celkem přihlášených, myslím že 16 nebo tak nějak.....díky!♥. Ale jak říkám pokid se dostanu na počítač podle známek tak se dyštak omlouvam když ji nezahájim a neudělam dneska designy ale spíš jo, žádný strašný známky nečekam spíš naopak, matiku máme až zejtra to mě čeká uff

Robin nic, ten u mně jenom spí a někdy vedne si stoupne do mýho pokoje, a Bobeš se na něj snaží vylézt jako na koníka nebo ho furt podlejzá a otravuje xD

A o Kikince, mám na ní nádherný výhled jak na místo hrobečku i ve dne na mraky když jsou ale dneska nasněžilo jůů...už je to dobrý.

Byla jsem s mámou v sobotu na výstavě Picassa, a ostatní tam bylo taky mám fotky toho lva - sochy, už nwm kdo jí udělal ale je přenádherná dodam už mm tolik dluhů videjek i photek, ufffff nemam USB xD

Díky za četbu i všem co se přhlásili do VGS ♥muck!

Asi nejhezčí prochajda, čtěteeeeeee

29. ledna 2009 v 16:37 | *Staňule for ♥Robin*
1. část procházky

Byla to asi naše nejúžasnější vycházka. Byli jsme tam dvě hodiny, vyrazili sme asi ve dvě. Nejdřív jsme s Robinem došli k M. baráku, kde jsme vyzvedli mojí nej kámošku M. Cesta k ní byla bez vodítka s košíkem, a cesta s M. za kopec (tam kam s Robinem já běžně chodim) byla to samý. Došli jsme na to místo, kam běžně s Robinem přes den chodím, a žačli jsme cvičit. Bylo tam na zemi plno šišek. Byl z nich úplně na jedli, nechápu proč! v minulých dnech prostě znuděně skákal na ruku nebo si lehnul a nechtěl cvičit, a teď, když jsem držela šišku a řekla hop na ruku, skočil na mě tak rychle všema čtyřma, že sem to ani nezpzorovala a šišku mi vzal :-D Ježiš to byl fofr!!! Nechápu to, šišky ho prostě rozhejbou a daj mu chuť do cviků. Nešly nám ty cviky, jako je popros, a skoč na ruku (předníma). Protože při těch musí být trochu klidnej, ale jak nebyl, tak místo popros vyskakoval asi do 3 metrů nad zem a místo skoč na ruku mi skočil skoro přes hlavu (to je obrazně). Využila jsem tý dovádivosti a zkusila jsem Robina naučit nové povely a to: tlač mě předníma dozadu, proplétáni mezi mou chůzí a taky podlez mě pozadu, ale to oc nepochopil. Tlačil mě předníma, tak, že sem právě řekla hop na ruku a on mu skočil strašně vysoko a divoce až na rameno, a já jakoby couvala a říkala no pojď, pojď! a on šel za mnou :) vypadá to že mě tlačí nebo že tančíme xD. a Znáte to, když učíte svého pejska proplétat se mezi vašeima nohama když chodíte, tak je strašně divokej a hrozně rychle to leze :)
No a Robin to přesně tak dělal, ale doma prostě znuděně nechápavě a bázlivě pomalu podlez jednu mojí nohu a lehl si. nechápu to. Super!
Pak jsme došli na to hříštko pro děti, kde jsem M. ukázala naší sestavku.

2. část procházky

Došli jsme nahoru na kopec na led. Tam poblíž si hráli dva psi? feny? tak sme zaostřili s M. pohled a zjistily, že feny xD tak sme Robina pustili z vodítka a on běželo jak hurikán a začali všichni tři strašně dovádět. Potřebovali se vyblbnout. Ta větší fenka měla tmavou barvu jako rotvajler, ale byla taková křehká a štíhlá a úzká. Už si nemůžu vzpomenout jak se to plemeno jmenuje. Ta menší byla bílá a chlupatá. podle mně německý špic, ale fakt si nejsem jistá. Ta větší s Robinem se honili kolem nás čtyř ( Já, M. dvě pani), a ta malinká je popohánělado zadku, štěkala a napomínala je, ať jsou rychlejší :-D Bylo to strašně rychlý prostě ti psy za sebou jako v provaze a dokola xD No pak se trochu vyběhali a Robin začal škádlit tu velkou xD ta se nenechala. Robin pak dělal všelijaký kraviny, třeba jí přeskočil přes záda, ba ještě vejš. Bylo to úžasný, to už měl sundanej košík, žádný psi tam nebyli. Potom už se Robinovi objevovaly u pusy sliny, prostě pěna, měl žízeň, ale velikánskou. Běžel na led a kousal ho. No aspoň se osvěží, a pak se začal i válet xD Takže to byla část procházky zábavná. (teda ta první taky, ale jako výcviková). Pak sme přišli domů a Robin se hned nachlastal a já čučim na hodiny jak na vejra. už sou čtyři??????????? JO.

Víte jak by to bylo nádherný foto jak se honili všichni tři? nebo jak Robin hrdě stál na kopci a v zádech měl západ slunce? Úžasná, ale do mobilu se mi nic nevejde, je vybitej a ani nemám USB :(

Dlouhá procházka krátký text

27. ledna 2009 v 19:46 | *Staňule for ♥Robin*
Takže, už mě nebaví to psát jelikož je to furt to samý jako včera. Robin byl úplně úžasně poslušnej a Chdil u nohy i bez vodítka, poslouchal na slovo a běžel u nohy bez vodítka i naší trasu na tom dětskym hřišti nebo co to je. Byli jsme tam ještě za úplnýho světla, a když sme se vraceli byla úplná tma :) Jo mám video!!! ale jak už sem se zmiňovala nemám USB kabel nemůžu ho najít atkže slibuju hned jak ho najdu dám sem to videjko...............

Úžasná noční procházka

26. ledna 2009 v 19:27 | *Staňule for ♥Robin*
Tak jsem byla zase s Robinem, ale už za tmy, a bylo to skvělý a nic se nestalo jako včera xD. Byl strašně poslušnej a trénovala jsem s nim chození u nohy i bez vodítka, a kupodivu strašně moc poslouchal, a objevil se tam i labrador!!!!! jako trošku zatáh, ale když sem řela přísně že deme a k noze, hned šel!!! super, a hodně sem ho pouštěla, skoro celou dobu neměl vodítko, jen když se mi zdálo že šel pes, tak sem ho zavolala (robina) a onhned přiběhnul, a dala sme mu vodítko, nebo když sme přecházeli přes silnici tak sem mu dala vodítko, jinak sem mu ho nedávala a když sem řekla, šel u nohy a byl hrozně šťastnej když sem ho pochválila jak je moc poslušnej :)

Jo a nabíječku na mobil už mám novou, ale nemůžu najít USB takže fotky nejsoou, prepačte :)

Vycházka........xD

25. ledna 2009 v 17:38 | *Staňule for ♥Robin*
No dobrý, byla jsem s Robinem SAMA na procházce, ale dlouhý, jako ne jenom na chodníku a za barákem, ale na kopci na ledě. Bylo to super, fakt sme si to užili, Robin byl na vodítku a já držela v ruce náhubek, bylo to super vozil mě za tim náhubkem xD, jo, tak sem se rozhodla, když byl tak poslušnej, že mu dam ten náhubek a sundm vodítko, dobře, udělala sem to, a teď poslouchejte. te´da spíš čtěte xD......
Robin poslouchal, teda spíš neměl co neposlouchatm, žádný povely nebyly, radši, aby se zas nerozdováďel, je totiž lumpík, využil by toho, že se ho snažim vychovávat a prudil by a utíkal xD. Takže celou tu dobu tam nikdo nebyl, a najednou se objevila malá fenka něčeho....robin si jí nevšim, tak sem mu řekla k noze a ignoroval mě, tak sem mu řekla: "k nožičece robinečkuuuuuuu!!" a roztáha ruce xD a přiřítil se ke mně jakože si chci hrát )to je můj trik xD)A měla sem ho zas na vodítku, teď si všim tý feny, a objevila se tam další, už větší, a Robin se za ní vydal přes led a nepáral se se mnou co za nim vlaju xD No a přímo před tim chlápkem s fenkou se rozmáznu na ledě jak lívanec a on: "ježiš neni ti nic? ses praštila do hlavy ne?" a já na to že ne, ale fakt mi nic nebylo, a robin zase schválně za tou druhou fenkou, kterou otravoval a prudil, a ona na něj štěkala xD to je grázlik!!!!! No, tak se tam za nim deset minut honim, a pak si řeknu, proč nepoužít můj trik???? ale jinej!
Prostě jsem šla pryč, neohlížela jsem se!! šla jsem pryč směrem k silnici k baráku...No a otočim se a robin na mě zírá s nastraženýma ušima.... tak běžim pryč...a on za mnou!!!!! prostě se bojí sám! on má strach že bych ho tam nechala!!! :-D Vychytanej nápad, co? =) no, přiběh ke mně a já se otočila a když nebyla v dohledu ta fenka, a sedni!! sed si, a styděl se, to je dobře! "co to je???? co to bylo no řekni?? když si tak chytrej tak to řekni!!!" pobízela jsem ho a on svěsil hlavi, tak sem mu dala vodítko a šli jsme, a jak byl poslušnej!!! xD

A fotky nemám, páč mi Bobeš rozkousal nabíječku na mobil kterej je vybitej :-D

Noční procházka

24. ledna 2009 v 19:58 | *Staňule for ♥Robin*
Takže jsme se právě vrátili z vycházky. Byli jsme na kopci, kde udělali nedavno led, byla to děsná prča. Byla jsem tam s Robinem a s mámou, páč večer se celkem bojim Robina pustit bez košíku. A taky aby se neztratil :)

Fotka robina ve tmě xD: (to je vtip)

No, a pak jsem chytla Robina za postroj a on běžel na ledu k mámě na druhou stranu xD bylo to super jak horská dráha =) Pak jsme na trávě trénovali skoč mi přes koleno, a zkoušela jsem to rozfázovat, a zvednout u toho nohy, jako aby vzniklo skoč mi do náruče, ale nějak jsem to netihla, prolít předemnou jak střela xD

Uvažujem...

24. ledna 2009 v 14:37 | *Staňule for ♥Robin*
Takže uvažuju o tom, teda spíš bych hrozně chtěla s Robinem opravdu provozovat nějakej sport. Hodně mě zaujalo Agility, ale teď i tanec se psem. Tak nevím, vlastně je mit o jedno, co bysme dělali, protože Robina by bavilo všechno, jak vidíte, za dva dny jsem ho naučila hop na ruku, plaz, popros, skoč přes nohu a pomodli se. Takže jako by nebyl problém, učil by se rychle.

Mno, tak jestli máte nějakej typ, nebo jestli chodíte do nějakýho psího klubu, jako třeba na agility nebo dog dancing, tak písněte, nevim, potřebujeme ověřenej klubík :)

Dnešní "papání"

23. ledna 2009 v 11:37 | *Staňule for ♥Robin*
Vzbudim se a jsu k počítači do bráchovo pokoje, kde je Robin. K. už odešel do školy. Mno, tak si ještě na chvíli lehnu a drbu rozespalá Robina. Pak zapnu počítač a přihlásim se k uživateli, jdu na blog. Pak na blog.cz, přihlásím se a píšu různé články, je asi 8:00. sem tady asi hoďku a půl, pak jdu dát Robinkovi napapat :)
Vypadá naštvaně, smutně a rozespale, když sem mu řekla aby zůstal a ještě nepapal, kvůli fotce :) :

A pak se pustil do papáníčka :-) Toho jsem mu nasypala dost, aby vynikla ta fotka xD
Zdá se, že mu Chappy šmakuje xD Nebo myslíte že ne?Smooooch!

Pište komenty...

21. ledna 2009 v 8:12 | *Staňule for ♥Robin*
-Tohle mě už celkem s-re
- páč se tady prdelim s nejrůznějšíma článkama a nic
-no, takže příklad:
za deset článků o Robinovi s Bobešem a Kikinou..
mám dva komentáře...
-je to normálníí???
-Néééééééé!!
-to je nejvíc debilní období na netu!
-když mě teď došlo,
-že tu nikdo nepíše,
-jediný, co mě baví na blogu
-je obcházení SB a psaní jim komentáře!!
-a co oni?? nic, tak snad se ozvou
- ale pište i vy , fakt, věřte
-bez komentářů je blogaření na -ovno
-Notáák!
-pištéé, mám z každýho komentu hroznou radost,
- je jedno o čem je,
-Ale ne reklamy :-)
-ty mě nebaví
-a nezajímaj x-b
-ale reklamy na spřátelení berrůůůůůůůůůůů!!
-takže dík
-žes to pochopila
-a napíšeš koment!!!
-díík

Spisovn(ý) článek

20. ledna 2009 v 19:26 | *Staňule for ♥Robin*
Rozhodla jsem se napsat spisovný článek, jen tak nějaké nesmysly, prostě jen tak. Zkuste najít nějakou chybu, třeba pravopisnou, to už je na vás. Takže začala jsem psát o prázdninách, slunce zářilo léčivými paprsky mezi okny v malé chaloupce na pláži uprostřed velikého ostrova u karibského moře. Vzala jsem si modré plavky adio, odvázala jsem mého psa, je to bernský salašnický pes, je vychovaný, umí povel dělej kotrmelce a chce být emo, protože pořád vytahuje černé , bílé a růžové oblečení z mé skříně z dubového dřeva. Ale to doma. Teď jsme na dovolené v karibiku. Došla jsem v plavkách od trávy podél písčité pláže ke břehu moře, blyštila se tam nádherná zelená, tyrkysová a tmavě modrá voda, zkrz ni se bystřily paprsky slunce. Bylo vidět na dno. Lehla jsem si na teplou hladinu a zavřela oči. Bylo to nádherné.


Můj bernský salašnický pes hnědé, bílé a černé barvy se mnou skočil do vody a začal spokojeně plavat. Po chvilce jsem se vynořila z hlubiy a napila se vody pro psy. Hodila jsem Benovi míček z hornbachu. Ben je ten můj pes. Pak jsme společně odjeli domů. Byl to nádherný denní výlet a užili jsme si i západu slunce. Doma byl podzim. Je to počasí smutku, ale když myslíte an hezké věci, třeba na západ slunce v karibiku, deštivé počasí se náhle promění v jasnou jiskru ve vaší paměti.
Tak co? líbil se vám můj spisovný zápis z dovolené? samoržejmně je to všechno vymyšlené, chtěla jsem něco podniknout, a teď najděte chyby, děkuji.

O tom, jak mi pes málem sežral pr....

20. ledna 2009 v 12:21 | *Staňule for ♥Robin*
- ášek!!!
-To ste se těšili na to slovo co?
-ne toho se nedočkáte.
-Takže dneska ráno sem chtěla zapít ten předepsanej prášek.
-u toho sem Robina poprosovala
-nebo jaks e to řiká
-asi cvičila na povel popros x-b
-No tak sem ho vošidila a nahoru sem mu dala tn prášek
-on tak krásňoulince poprosíkoval..
-sem to nevydržela si zaslouží chlebík né prášek..
-tak se naklonim pro kus chlebu..
-no a prášek je fuč..
-teda ne tak fuč jak jako fuč
-páč byl v Robinovo tlaměěě
-No fuj-
-Co teď
-tak ho vypliv a zatvářil se
-máma ho sebrala...
No takže kam asi s nim..
-pod vodu
-(to si nemůžu vzít jinej??)
-ne
...No to byla ale napínavá polívka...
-Totiž povídka..


To byste nevěřili, co všechno můžete nalézt ve smazaných...

19. ledna 2009 v 22:23 | *Staňule for ♥Robin*
- Bobeše sem hodila do akvárka
-Kikinu dokoše.
-Robin putoval mejma pauzourama do trouby.
-Můj recept:
pečtě labradora 20 min. poté lehce polyjte vodou.
-Pochvíli Kikina začla pískat že má hlad tak sem jí hodila do akvárka.
-To přeteklo
-Bobeše to vyplavilo ven tak začal kejchat
-dala sme ho do mikrovlnky
-pak se zcvrknul.
zatímco robin se nějak nechtěl propéct.
tak sem to vzdala šel zpátky dopelechu.
-No a bylo to.
-Jestli seš ten typ co nerozumí vtipu tak se neděs.

A jak se máme?

18. ledna 2009 v 16:17 | *Staňule for ♥Robin*

Mno, Robin je zase celej den nadšenej z šunky co leží na stole, to můžete vidět taky na photu smutného zoufalého očka, to je obvyklé když nevidí, že by něco příležitostně ham ham padalo z obdélníkovýho mega stolu.....
No, pokud jde o mně s Robinem, Rozhodla jsem se, jakmile se DEFINITIVNĚ uzdravim a přejde mě ta debilní rýma, začnu s Robinkem zase cvičit a snad se nám projednou podaří chytnout správnou otevírací dobu nějakýho cvičáku poblíž Řep. (Poukud o nějakym good víte písejte diky) Nooo, zatim sem ho skoro naučila v županu dělat "popros", (jakože já sem byla ta v županu!! :-b) pak se učí celkem šikovně "plaz se" a je vlastně jedno, co ho cvičim když držim v ruce šunku.....
A jestli se někdo zajímá o Bobeše s Kikinou, je to vpoho, Bobeš si už troufá - když klečim a čistim zakaděnej plastovej záchudek - Podlejzat mi zkrčený nohy, přeskakovat je a dokonce po nich i chodit a hupkat... Jooo je fajn, Kikina, ta mě moc nezajímá X-D Sem asi dva dny nemohlačistit ty hovna hnusný páč sem neměla sílu si ani sednout!!!! Ježiši to bylo hrozný, dneska sem to totiž musela odpykat a ráno sem sy řekla dost!! prostě to uklidim teď, ale když sem odkryla domček, celkem mě to šokovalo a bejvala bych tu řeč vzala zpátky, no co, tu obří zaschlou hromadu nějak musim zlikvidovat (víte asi čeho, a opravdu nebyla jen tak dvoukilová!!!) a bezprdele.
KUK!

Co myslíte o té fotce?

17. ledna 2009 v 20:16 | *Staňule for ♥Robin*
Co myslíte o tý fotce? no, nevím, je depresivní, moc se mi nelíbí, jako kdybych jí viděla někde na intoši tak bych jí honem jé!! ta je krásná a ten čenich, ale když to fotíte sami, znáte to, prostě třeba bylo hnusný počasí nebo tak a nemáte jí rádi páč vám dodává blbou náladu...

Letní podzim minulá...

17. ledna 2009 v 20:07 | *Staňule for ♥Robin*
Takžeeee, nějak sem zavzpomínala z těch starých fotek na letošní podzim, ikdyž vlastně podzim v minulim roce, je už přece devítka..... Mno tak sem si vzpomněla na jednu vycházku, kdy jsem s Robinem byla jenom tak kolem hříště, baráku a pak sme obešli školu, ale nějak mi ten den přišel jako v létě. Robin se taky občas zastavil, nebo si sednul a snil, asi mu to taky přišlo jiný, ta příležitost užít si letní slunce na podzim.Ta fotka je malinko depresivní, nemyslíte??
Nevím, o čem ještě tak žvanit, ve škole je to celkem lehký, i při hodině to je snad jasný, ale proč se tady sakra bavím o škole? co toje? když mam rýmu, kašel a sem nemocná?? já sem doma a na školu ani pomyšlení, eště abych věděla, co je zaden, no....už mlčim.

Chystám...

15. ledna 2009 v 19:58 | *Staňule for ♥Robin*
chystám tu další design prozatím tu nechám tenhle, moc se mi líbí tak ho ještě nebudu rušit dokud mě zase neomrzí. :-) tak páá!

S Robinem na Třepsíně

6. ledna 2009 v 7:16 | *Staňule for ♥Robin*
čus, teď zase píšu, na výletě s Robíkem. Byli jsme s tetou, se sestřenicí, s bráchou, s babičkou, s rodičema´, s Robinem a s tetinou fenkou Dášenkou (Je to ještě malý štěňátko).Byli sme na Třepsíně, v takoví řiti, asi tři dny předtím jsme tam byli znovu, ale to sme šli 11 km pěšky. Takhle jsme tam dojeli 5 km a asi tak tak 6. no, jak sme vystoupili a pustili robina, rozeběhnul se na zasněžený plán+, popad nějakou kládu a začal se točit do kolečka :-D blbec. šli jsme kvůli němu 1 km pěšky, aby se v kufru pořád netrápil, a když jsme dorazili do tý hospody nebo co, všichni už tam seděli s vysmátym výrazem. Pak sme se najedli nějakejch blbostí zatímco nám Dášenka(kříženec něčeho středního loveckýho a asi jezevčíka - má stavbu těla jako klobása neboli jako jezevčík a zbarvení puntíkato - hnědo bílý) olizovala boty, a koukala na tu šunku ´velikýma zelenýma kukadlama to vypadalo tak mkomicky s tou velkou hlavou a mini tělíčkem. no, co už pak sme vyrazily kolem lesa a plání, zkoušela sem udělat aspoň jedinou nerozmazanou fotku dášy, pro vás, ale znáte to, štěňata, furt se vrtí. Zaběhala sem si s Robíkem, pak sme obešli skoro celej les(to nee) vrátili se přes nějaký pole, nasedli do auta a máma zjistila že nemá mobil.


Bobešovi se vede dobře, je to pěknej lump, rozkousal mi knížky a když mu nastavim choidla tak mě šimrá :-D

Mám úžasného králíčka!!!

22. prosince 2008 v 10:13 | *Staňule for ♥Robin*
Mám dvouměsíčního zakrslého beránka!!! mám ho od soboty asi v devět hodin večer. jedno ouško už mu spadlo. moc tu na blogu kvůli němu nebývám, musím se o něj starat a to mě baví a předtím jsem se na něj musela učit. muluju hooooo!!!!!!! dala jsem mu jméno Bobeš, a říkám mu Bobíšku, Bobe,... Je prostě úžasnej!! rodiče ho chtěli utajit až do štědrýho dne, ale bylo jim ho líto, ve sklepě byl 1 noc. ale mám ho jako k vánocům!! supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!! je úžasnej je to miminko už si ode mně bere z ruky papání. miluje: banán, meloun, zatím jsme zkoušeli tohle a meloun se mu opravdu zamlouvá hodně!!je veselej! celej den včerahopkal po pokoji a pak se vydal na výzkum kolem předsíně, kuchyně a obýváku, jakmile spatřil labradora Robina, vyhodil zadníma a dohopkal ke mně do pokoje ke kikině. celej den musí být puštěnej, jinak by mohl onemocnět stresem a umřít, je to pravda. a ZATÍM nehryže kabely, a má strašně heboučkou a jemňoučkou srst! Robin s ním vychází skvěle, teda kdyby byl Bobeš na pekáči :-D fotečkyyy!!:

Bobíšíček:

Zas něco na pobavení z tohodle mýho tejdne

18. listopadu 2008 v 20:37 | *Staňule for ♥Robin*
Tak jsme celkem na dobré cestě( ke krlálíkovi).zatim tenhle tejden nemam trojku, ikdyž je první den :-D zejtra píšem jendom debilní dělení des. čísel s čim nás furt opruzujou přitom to u míme z 5. třídy. no, aby se náhodou nepoto....
minulej tejden ráno du do školy, a cestouk vyzvednutí kámošky M. po něčem zajímavým uklouznu, nežse stačim otočit, sem na zemi zadkem v tý věci, asi si myslíš, že je to to, co si každej asi bude myslet, :-D ale bylo to ofous, je to jabko.
No, s Robinem jak už jsem psala teď moc ven nechodim, ale obden s nim skočim třikrát kolem baráku a různě po řepích, an koépec teď nechodíme, když vejdem do výtahu, Robin začne slídit po zemi a než se naděju něco tam líže. To bylo stejný jako když sem šla včera s Robinem a zrovna se chystal.. no, víte co, jít na záchod, tak se začal točit do kolečka, a když tam něco konečně vyčichal, vzal zadkem ke mně něco do pusy a začal žvejkat. tak sem mu zmáčkla koutky a bylo to hovno(já říkala že se tenhle tejden bez toho hovna neobejdu .-)) tak sem ho potrestala a řekla mu fuj , co to kecám, to fuj bylo to potrestání :-D

No čus nějak mi ruce slíděj po klávesnsfgnuiici kde chtělj :-D jo to sem udělala schválně :-D


Robin ve výtahu:

Takže mě tu moc nečekejte..

9. listopadu 2008 v 9:44 | *Staňule for ♥Robin*
Takže se zas vracím k mé dávné virtuální stáji bišonek.blog.cz. O prázdninách mě to nějak omrzelo, ale mám naednou chuť do toho dát co nejvíc! taky mám další tři stránky, které ale patří relativně k sobě jako jedna stránka, ale není to blog.: www.o-morcatech.websnadno.cz, www.o-kralicich.websnadno.cz, www.o-psech.websnadno.cz. Takže se nedivte, teďka tu celkem dobu nebudu, musím se postarat o tyhle tři neboštíky stránky a o moji virtuální stáj!! :-) paa
Jooo, a soooory že delší doby nepíšu o Robinkovi a o našem venčení, mám rýmu a musim se furt učit takže stejně nemám o čem psát, když s Robinem teď chodí brácha :-) ahooj

Joo, jsem naživu a....

7. listopadu 2008 v 19:50 | *Staňule for ♥Robin*
Mám new účes, ale už asi týden, sorry že jsem nenapsala, mnojo, ale stejně sem nikdo skoro nechodí, tak se koukněte na komentáře!! :-) mno, snad moji nepřítomnost ty, co jsi tu náhodou zabloudil/a pochopíš, když budeš vědět, že:

-se musim učit abych k vánocům dostala králíka

-mám new blog o morčatech a králících: www.morcatka-kralicci.blog.cz

-se připravujem s kámošema a kámoškama na mikuláše

-poslední dva týdny píšem každej den nějakej blbej test a už mi to leze na nervy (ikdyž mam dvojky :-)


Fotku mýho new účesu dodám!!

Robinův mladší brácha

19. října 2008 v 20:00 | *Staňule for ♥Robin*
Spolu s Robinem u nás žije jeho mladší bráška, jeho jméno je Sobík. Mají se moc rádi a Robin se o Sobíka moc dobře stará, protože Sobík je ještě malej. Jinak, sou to báchové jaksepatří, i jejich barva srsti je stejná, a dokonce i jejich přitroublý výrazy sou si podobný. Mno, posuďte sami, kromě tří černých sestřiček má Robin i plavýho brášku:

Tma jako v pytli a návrat k první překážce

19. října 2008 v 19:08 | *Staňule for ♥Robin*
Před chvilkou jsem se vrátila z venčení a vrhla se zabrat jeden z počítačů, abych vám sem dala pár článečků.

Byli jsme s Robinem takhle po tmě na kopci, kam jsme chtěli jít cvičit na ty prolejzky, ale seděly tam nějaký holky tak sme se na to vyprdli, obešli jsme kopec a stavili se jen u naší úplně první překážky, u toho betonovýho kruhu, fotky viz. TADY. Dnešní fotky nemám, chápejte, po tmě by taky bylo prdlajz vidět. tak zatim zdarec, mám ještě plno práce se vám s něčím svěřit...

"Falešná" návštěva klubu Stodůlky

16. října 2008 v 20:39 | *Staňule for ♥Robin*
Vydali jsme se s mámou a s Robinem navštívit agility klub ve Stodůlkách. mno, první přišla jízda aoutobusem, teda i Robinovo první, takže tam robin prostě nechtěl. mno, řidič vypadal, že by se nejradši rozjel a nenechal by se takhle zdržovat, proto sem si schválně stoupla do dveří aby nemoh zavřít :-b Pak sme tam Robina nějak nalákali, celej se třás, nojo, zvykne si :-D

v autobusu:
následovala konečná: ale co to? jaká zase konečná sakra? (né naše úča na matiku :-D)tak sme prostě vystoupili na butovicích, robin skákal radostí že je venku, a počkali sme na 164 autobus - přejeli sme. no, prostě sme tam dojeli bláblá blá to je nadlouho bolí mě ruce. šli jsme pokamenný cestičce podél zelené trávy (ne asi modré:-D) pak podél hnusný zaprášenýsilnice, po který projelo auto a byli sme celý mokrý, njn, deštivý počasí, jestlipak na tom cvičáku vůbec někdo bude??? šli sme dál, minuli sme nějakou hospodu u prasete, teda u sovy co to kecám, a zahnuli doleva k modrýmu plotu, kde opodál stála nějaká kadibudka, pustili sme Robina z vodítka, a když smepřišli blíž, ukázalo se že ta kadibudka má výběh s pár překážkami, a na plotě je napsáno "kynologický klub stodůlky" nebo tak nějak. mno, a bylo zamčeno, jůůů sláva!! asi padesát stanic s odmlouvajícím psem a ještěktomu zbytečně? to mam radost :-D šli sme podél zamčených vrat nebo co a šli a šli a došli k bahnitý cestě, kde se Robin okamžitě s plnou radostí vyválel. a jak jinak, je to přece kříženec klokana, prasete a krávy, ne? žere tráv a podle toho co dokáže sníst, má čtyři žaludky. mno, nechaly sme to a házely mu míček, bylo tam něco betonovýho přesco sme s Robkem skákali (místo cvičáku, mno dobrý no :-D) tady fotkaaa:
Pak sme šli zase zpátky, stavily smese na malinovku v tý hnusný hospodě, seděly tam prastarý dědci (zas tak starý ne) a asi půl hodiny se bavili o tom, jak se ten jeden dědek přeřek a vyslovil nějakej blbej blábol, hahaha, to bylo strašně vtipný (ironie)


Jo, málem sem zapomněla, to je Robinův obtisk v tý hospodě (restauraci nevim co to mělo bejt) po tom, co se vyválel v blátě.

Pak sme Robina zas nějak podivně narvaly do autobusu nazpátek, kde sme ses mámou celou dobu bavily, jakej udělam design na mikuláše, vánoce a silvestra, mno, svou představu mám lidičky, to mám! a bude to cool!!!

Není Robin jako Robin

16. října 2008 v 20:38 | *Staňule for ♥Robin*
Jaká je robin rasa psa? žádná, sice je oficiálně zapsanej jako labradorskej retrívr, ale je to jinak. chcete vědět, co to je za záhadu? čtěte dál!

Robinova chuť k jídlu když někdo vaří je nenormální :-D ↓


Robin je všežravý kříženec klokana, protože když ježí na zádech, má uši jak klokan, a taky jako klokan podivuhodně poskakuje když se rozdovádí. Potom je kříženec prasete, protože sežere všechno a milujestrašně nechutnývěci. teď newim jaký třeba válení v bahněpod. (kdybych byla pes dělala bych to taky:-D). A nakonec nejpravděpodobněji je Robin kříženec Krávy, granule mu moc nechutnaj, taky se jich nažere, ale radši se napase travičky jako kráva, a podle toho, co všechno je schopnej sežrat, aniž by měl plnej žaludek, má čtyři žaludky, jako kráva. :-D toto jsou tři zvířata, kterými je Robin křížený. (samozřejmně že sem si tovymyslela,abyste si nemysleli, že náš pes je zrůda :-D ale ty důvody jsou pravdivý :-)

Čawes lidi**

15. října 2008 v 14:43 | *Staňule for ♥Robin*

Mno, nwm o čem psát, prostě sem tak zabloudila v těch zasr. dokumentech a narazila sem na zuhe fotku, kterou sem s Robkem fotila někdy před tejdnem. mnozas tak dlouho to neni. Jinak, dneska mam 1 z občanky, ale vlastně byl ten den na prd. Ani newim jestli se vůbec stavim venku s Robinem, nějak se mi do toho nechce a je tu eště brácha, ne? :-D tak zatim čus,


SB i návštěvníci.

Hrůza ale radost

14. října 2008 v 17:19 | *Staňule for ♥Robin*
Tak dneska to bylo...no, žádný, nevim jak to říct, Robík byl celej nadšenej že de ven, já se ho snažila vyfotit( pro nový záhlaví) s míčkem v puse, ale furt ho pouštěl(jestli máte někdo návrh jak tomu předcházet tak se ozvěte!!). Jinak se pak byla už dost nasr... a vždycky sem mu malou vlepila, když to pustil, a řekla NE! aby to konečně pochopil!!!!!no, do toho asi dvacet telefonátů, takže chápete, OUT! (ale Robina to na začátku celkem dost bavilo, ale potom už sme se na to pohla vkování pak vyprdli, oba sme byli znuděný)...

Historie Robího spánku

12. října 2008 v 8:52 | *Staňule for ♥Robin*
No, posuďte sami, mrtvej? jo. ten jestli se vzbudí, asi se leknu x-D Ale ne, dneska se mu sen nezdál. jak to vím? v poho, když se totiž Robinovi zdá sen, buď kňučí ze spaní neboze spaní hrabe nožkama, že to vypadá, jako by běhal(ve snu) Mno, takhle prostě vypadá "mrtvej" pes :-D

A sorry za tu kvalitu, je to focený mobilem a nebylo světlo :-)

Tak se zas ozývám

11. října 2008 v 17:22 | *Staňule for ♥Robin*
Včera sem tak nějak neměla čas napsat. Sorry, snad to pochopíte. Včerejší venčení bylo divný, Chtěli sme s Robinem jít zase na ty prolejzačky kde už lecos umí a trénovat tam, ale lezli tam nějaký smradi tak sme se na to vyprdli. Párkrát sme si obešli louku a šli sme domů,... mno co už.


Robinovo xichty

11. října 2008 v 11:03 | *Staňule for ♥Robin*
Mno, tak tohle je jeden ze způsobů Robinovo smíchu, pak se taky usmívá koutkama, vyplazuje jazyk a mrká. (na 1. obrázku se směje, na 2. mrká :-))

Mlha, všude samá mlha..

11. října 2008 v 10:24 | *Staňule for ♥Robin*
To je divný, mám takovou smutnou náladu něco podniknout, ale nevím co, poraďte, něco hodně zábavnýho klidně s Robinem. Jinak to počasí dneska stojí za h... Robin ještě ani nevstal. mno, nevím co vám k tomu mám ještě říct, asi: čus, nápíšu :)

Agility sestava aneb jak se Robin učí

10. října 2008 v 7:23 | *Staňule for ♥Robin*
Předevčírem jsem byla s Ribinem a s L. za mym barákem cvičit robinka. za jediný den sem ho naučila fakt hafo pěkných věcí, a Robíka to moc baví, jak je vidět :-D vždycky se přitom usmívá a skáče přes překážky s plnou radostí :-) udělali jsme si i sestavu: podlézt domeček, přeskočit housenku, oběhnout strom, přeběhnout lavičku, znovu lavička, přeskočit lavičku, přeskočit dva koně(ale dřevěný :-)), přeskočit houpačku, přeskočit brouka a prolézt druhým broukem.
Dobrý ne? Ve dne byl Robin bez náhubku tak jsem ho přisestavě měla spíš na vodítku, ale pak v noci jsem byla s mámou i s Robinem ho vyvenčit a v noci na kopci žádnej pes ne´bejvá, tak sme ho pustili bez náhubku na volno, a zkusila jsem s nim běžet u nohy tu dráhu a on poslouchal!!!! :-D mám hroznou radost, protože normálně když Robina pustim na vlono tak je hrozně rozdováděnej a neposlouchá, takže to znamená, že Robina to agility vážně hodně baví, když mu řeknu povel hop, je to pro něj spíš zábava :)

fotky dodám, to slibuju...

o den později: no co, slíbila jsem ne?:

Venčení = skončilo fotbalem

9. října 2008 v 18:24 | *Staňule for ♥Robin*
Dneska to bylo supeeer! S Robinem jsme byli venku já, L., N., K. a D. Byli jsme zase na kopci, na těch prolejzačkách mám i pár fotek. s Robinkem jsem prolejzala různé prolejzačky, skákala apod.
kromě toho, že tam byla děsná sranda, mi vždycky jeden na mobilu stopoval čas dráhy, druhejnás s Robinem fotil, třetí natáčel a čtvrtej dějal nějaký kraviny :-D Mno po dlouhý době všelijakých super věcí co sme tam podnikali, L. odešla a zbyli sme my čtyři. Pak sme se potkali s K.(všichni sou ze třídy) a s M. s nějakym štěnětem co se menuje Beruška. Zkrátim to, jinak bych tu psala dvě hodiny a to mi fakt věřte, bylo to suprrr. Po dlouhý době sme šli ke mně domů dát tam Robina s šli jsme takhle ve čtyřech( bez K. a M. s Beruškou) hrát fotbal, to byla taky děsná prdel, žejo D.?!:-D

A takhle sme byli s Robinem venku, teda na fotce chybí L. a já.

Robin se skvěle pobavil

7. října 2008 v 19:25 | *Staňule for ♥Robin*
Tak jaký bylo dneska venčení? že se ptáte!!!! přímo úžasný! Napadlo mě, že jsou za barákem různé projelzačky pro děti, tak jsem večer když tam nikdo nebyl, šla s Robinem okoštovat, jestli jsou vhodný pro skákání apod. mno, začli jsme tím, že tam bylo něco ze dřeva, a v tom takovej červenej průlez, kterym Robin taky prolejzal ↓↓
Pak tam byly takový různý kraviny znáte to, to sme taky proskakovaly a přelejzali a tak, teda spíš Robin, a vždycky když to udělal správně dostal ode mně pamlsek :-) No byl z toho nadšenej, že když prolez tou dírou, že ho třeba nesežrala nebo co :-D
Se mějte, zejtra zas napíšu..

První agility "překážky" :)

6. října 2008 v 20:21 | *Staňule for ♥Robin*
Dneska to bylo supeeer! začli jsme s Robinem zkoušet první překážky. Asi to bylo moc veké a široké, ale robin si s tou "překážkou" nějak poradil.Zdá se že ho to baví!!! supeeer!!!!!!!!:-D měla jsem obrovskou radost když to Robin přeskočil, a on taky, skákal radostí dokonce. jasně že na mě :-( :-D Mno, pak skočil a zakňučel, asi se odřel nebo co, tak ho prohlídla a měl krvavou odřeninu, když jsme mu jí utřela, pak mi doško že to nic není, jen odřené. Ale zlé je, že po tom, co zakňučel, už neskákal s takovým elánem a tak nadšeně, jako před chvílí, no, jenom hrozně doufám, že s agilit nebude mít Robin zlé zkušenosti :-))) :-(.....

Do tohodle robin skákal, a pak druhou stranou ven, ale párkrát se mu to podařilo přeskočit celé, a právě při om se chudák odřel...

 
 

Reklama