.
..

......ANIMALS... STAŇULE...OTHERS


.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Prosinec 2011

Blogování? Fuck it!

10. prosince 2011 v 13:35 | Já

Zdravím.
Jsem si jistá, že tohle nikdo číst nikdy nebude, ale kdyby sem přeci jenom ještě někdo ve svém nudném životě u počátače zavítal, tak aby věděl...

Půjdu rovnou k věci. Pokud se rozhlédnete po těchto stránkách(což ale nedělejte, později vysvětlím.), zjistíte, že jsem měla hodně, nespočetně blogů, na některých jsem si dala záležet, jiné byly zkušební, atd. Tenhle je jedním z těch, kterým jsem se opravdu věnovala. Ze začátku jsem psala dost článků, později ještě více, potom se to zase snížilo, a za tenhle rok? Tenhle článek je druhý. Oproti třeba roku 2009, kdy jich tu bylo 415, to není nic moc ;-)
Každej blog, nikoliv "blogís", či "blogíseQ", jak jej většina dylin nazývá, má něco do sebe. spojíte si ho s obdobím života, kdy ste na něj chodili, s určitými lidmi, zážitky.
Přesto musím oznámit, že blogy jsou sračka. Když jsem se zase skoro po roce jednou koukla, co jsem to tu psala za kokotiny, přinutilo mě to napsat tenhe článek, prostřednictvím kterýho se směju všem blogařům a zároveň kroutim hlavou nad "mou minulostí".( teď jsem se musela vážně zasmát). Jo, život je o něčem jinym než o zveřejňování nálad lidem, o kterých nic nevim, nebo kopírování již milionkrát zkopčených animací koníků.
Čau.