.
..

......ANIMALS... STAŇULE...OTHERS


.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Srpen 2009

Deník a fotky z chaty

31. srpna 2009 v 12:19 | *Staňule for ♥Robin*
Klikni na "celý článek". Uvidíš všechny fotky a dozvíš se, co sme s Robinem prováděli :)

blllll

30. srpna 2009 v 22:18 | *Staňule for ♥Robin*
JSEM Z5´, právě teď jsme se vrátily od čongů. Byli sme tam všichni jakože máma táta a bráchové :) všichni tři x)

No, těsně před tim sme přijely z dvoudnový cesty z itálie, o čemž napíšu hned zítra.

Mám to vymyšleno takhle: zejtra napíšu člýánek o chatě a dám k němu všechny fotky(jak sme byli s robkem an chatě), předpřipravim článek "fotky z koní" a ještě předpřipravim dalí článek fotky a co jsem dělala v itálii. takže to budu mít hotovýa pak mi už zbejvá jenom namalovat anežce(kamarádce) jejího pejsánka, což jsem jí slíbila, takže to taky do úterka splnim.

tak se těšte na zejtřek, budou tu fotky :)

teď nemam čas musim se zcivilizovat ;-) x)

♥...Abyste věděli co se děje ;-b ZDRAVÍM♥

14. srpna 2009 v 22:41 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Taaakžee, pár dní sem tu nebyla páč sem byla u babičky - to pozdějí dopíšu, až budu mít čas, protože si chci užít prázky!!! čeká mě sraz s mončou z koní(moooc se těššiiim!) ete nwm kdy, ale musíme to domluvit, a za tejden jedu s mámou na akci a pojedem do itálie!!! cestou bysme s ještě měli potkat s bráchou kterej pojede odtamtud.takže se těšim, chci si to užít, doufam že bude zejktra hezky a nejradši bych s někym ze třídy vyrazila ven, ale nemam nejspíš s kym, ptože sou asi všichni pryč, nebo ne???? jestli ne ta se ozvěte!!!!! páá, po prázdninách SLIBUJU že dopíšu všechno, kde jsem byla a stručně nebo otevřeně, co jsem tam dělala, odle toho, co to bylo. třeba jak sem byla u babičky, to radši moc rozebírat nebudu. Jen dávam vědět, že momentálně na pár dní TU JSEM, ale za pár dní mizim k moři si užívat x) ;-) tak se mějte.

JO, TEĎ SEM PŘIŠEL ROBIN, TAKŽE PŘIPOMÍNAM, ŽE BYL NEMOCNEJ A BÁLA JSEM SE O JEHO ŽIVOT PROTOŽE TO MOHLO BEJT Z KLÍŠTĚTE, NECHTĚJ JÍST, CHODIT, NIC NEDĚLAL. ALE UŽ JE MU FAJN!!! ♥♥♥♥ PÁPÁÁÁÁ mucq!!!

A ty fotky z koní sem dám, to slibuju, ale rozumíte, chci si užít prázk a itálii a né dřepět u počounu ;-)Zatím sem dám jenom tudletu jednu, aby u tohodle článku nějaká byla. ale až budu mít čas, dám sem an blog všechny fotky z koní :)

(Zleva: Ambra, já, Rennie) Vidíte že je nedržim ;-)

♥Deník z koní♥

5. srpna 2009 v 12:08 | *Staňule for ♥Robin* |  kone 2009
Takže, nebudu psát všechny okamžiky, jelikož bych se upsala tím, že ten deník mi vystašil asi na 20 stránek A5 (z obou stran), takže by toho bylo moc a nikoho by nebavilo to číst. Ale já sem napíšu jen ty nej. události.

(Hehe to je pomíchaný, jen si to přečtěte x))
________________________________________________________________________

1. Den

První den mám napsaný na 4 stránky, ale napíšu o něm jen to, že sem dostala na starost kobylu Grevisu, že je hrozně krásná a že sme pak hrály hry jako "kdo vypije víc panáků" apod. :)
V tom dni sme si užily spoustu srandy, ale zdaleka né, tolik, co po dobu celých 14ti dnů :)

2. Den

S grevisou sem šla na procházku jí proklusat aby jí zplaskla nateklá noha. Pak sme šly na procházku všichni se svejma koňma, a hádejte, co sme udělaly cestou nazpátek? nasedly a jely bez sedla i uzdečky, jen s vodítkama. i sme cválaly, takže můj rekord :-D super to bylo! akorát mě almy nakopla do nohy, když kopla po Grevise, na který sem seděla. Doufam že tohle nikdo nečtě ;-)

3. Den

Domču sme slíkly a hodily do jezírka, byla celá od bahna. Pak sme jezdily na kolbišti aby nás zařadily do jedné ze tří skupin. 1. je nej. já jsem ve druhý, takže dobrý :)

4. Den

Poprvní sem skočila přes křížek! Mám to natočený an mobilu. Pak sme jely vyjížďku.

5. Den

Jely sme plavit, já an grevise v plavkách a červenejch kraťasech. Grevisi sem do vody nedostala, je to mrcha :) poaždý zacouvala a otočila se k vodě zády, mohla sem to zkoušet klidně 10krát. Jely sme zpátky v ohromný bouřce a doma si vyprávěly horory :)

Teď sem zjistila, že to píšu poházeně, tohle patřilo až dál, ale to neva, že ne? stejně víte, co sme dělaly x)

V následujících dnech jsme jezdily plavit. Cválaly sme skoro celou cestu k rybníku, kterej je vzdálenej asi 2 km, já nevim. braly sme to přes louky a zkrz les a pak zase přes louky a u dalšího lesa sme naklusaly :D bylo to suuuupeeer! A ještě lepší to bylo u rybníka, když sme koně dostaly do vody, obklusaly sme ve vodě kolečko, takže sme nic neslyšely. představte si, koukal tam na nás zrzek, kterej mi jednou v jednom kempu řek, že mě miluje!!! cestou zpátky sme jely po silnici a paksme vedle sebe nacválaly na louce, takže sme si nechtěně daly závod :) ale bylo to super.

Tohle už nepíšu podle deníku, ale zpaměti, protože mě nebaví to číst. Ten deník je jen a jen můj, takže jen já vím, když si ho přečtu, kdy jsme co dělali. Nebaví mě to opisovat :)

Výlet do rybníka sme jely několikrát. jednou, když sme e z něj vrátily, sme si na kolbišti zahrály na babu :) to bylo super protože sem si mohla cválat jak chci :) málem sem dohonila myslimže báru, ale byla rychlejší :)

Super byla jízda na valníku. Sedly sme i na valník s hnojem, kterej sme každý ráno kydaly, a jely za traktorem na "skládku hnoje" byla to superjízda :) super prdel tam byla. cestou nazpátek sme objely kus lesa a dojely už nějak navečer.

Víte co? já to už zveřejním a postupně, jak si budu vzpomínat na ty zážitky, je do tohohle článku budu přidávat, jo? protože už mě to nebaví x) se stim smiřte ;-b
Ale ono mě to zas bavit začne, já jedu zas na chatu a beru si s sebou bráchovo notebook z jeho bytu, takže budem v kontaktu :)JSEM TU!

2. srpna 2009 v 13:21 | *Staňule for ♥Robin*
BYLO TO ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚŽASNÝ!!! POCHYBUJU ŽE BUDE O PRÁZDNINÁCH LEPŠÍCH 14 DNÍ!!!!!Ten deník je dlouhatánskej, takže se mi ho nechce psát, smiřte se s tim, ale napíšu ho až se mi bude chctít, a fotek mam taky hafooo! a krásných! úžasných prostě bobma! fakticky se těšte, protože je sem dám!!! až budu mít čas!! teď se vzmapatovávám a stejská se mi :( po lidech. i po koních.

bude to faaakt mazec, z toho deníku radši vypíšu jen to nej, protože to bych se jinak upsala... PÁÁ! fotky sem dám, jsou kráááásnýýýý!!!a deník takyyy! (venčily sme koně po přírodě řpi západu slunce, pskákaly parkur, plavily, všechno možný!!!)

↑ PŘEČTĚTE SI TO! DULEŽITÝ!!! ↑