.
..

......ANIMALS... STAŇULE...OTHERS


.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Červenec 2009

Bože můj já odjíždím!!!!

17. července 2009 v 19:35 | *Staňule for ♥Robin*
To snad neni možný já se na ten den těšim celej rok a on je tady!!! zítra jedu an koňskej tábor!!!!!!!!(dneska je pátek 17.července)!

Deník z chaty napíšu až se vrátím, protože musím dneska balit věci. a musím najít jezdecký holiny, noční košily, je toho hodně x)

JÁ SE TÁÁÁK TĚŠÍÍÍÍÍMMM!!! Asi takhle: → →

A na chatě to bylo prostě suprr! s Robinem jsme večer zkoumali temnej les a taky byla sranda se sousedem, ale o tom vám pak povim, bylo toho mnohem víc! a bylo to vážně úža!

DĚKUJU všem co mi poradili u mého dotazu (viz. předchozí článek), a žádám, abyste mi drželi palečky, ať je to tam supr! (na to palečky nepotřebuju x)) ale stejně!

MĚJTE SE! 14 dní jsem na koních(budu chtít hříbě rennie), pak budu mít volno a zajedu na chatu, pak do itálie!

a na koně jedu s tátou autem a chvíli vezem i bráchu - nejstaršího ♥.

PÁPÁ! Vaše S.T.A.N.......(islava, ule, ík, da, ka,uška, prostě co chcete x))

Prosba o radu...upřímná

13. července 2009 v 19:28 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Už jsem se asi zmiňovala, že na táboře chci vyfotit určité fotky - z plavení a pokud možno třeba při cvalu při západu slunce. Nejsem si jistá, zda budeme zase plavit, ale pevně v to doufám, a věřím tomu.

Koně už budou za míň jak pět dní a potřebuju každou vaši radu, jak někoho poprosit, aby mě vyfotil, až budu s koněm ve vodě. Ve vodě jsme totiž bez sedla v plavkách a dovádíme tam, shazujem se a děláme všelijaký voloviny, a teď jde o ten foťák. O to, aby se nenamočil!!! Ale jak? Když ho dam na břeh, koně jsou celkem vysocí, jak se pro něj pak sehnu???

Ti, co mi napíšou komentář ve stylu: "Tak to fakt nevím, je mi líto :(" apod., Budu docela zklamaná. Já POTŘEBUJU radu.

Například mi napište, jak jste to udělali vy.

A pokud vás napadne způsobnatočení či vyfocení při cvalu v přírodě, taky napište koment. Budu lidem, co mi pomůžou, hrozně moc vděčná.

Vaše Staňule :)A dole je překvapivá anketa :) Trochu originální x)

Deník z Kunžaku

11. července 2009 v 18:16 | *Staňule for ♥Robin* |  Kunžak - kemp 2009
Texty, co jsou označený jako WOW, jsou ty nejlepší zážitky. jo a, jestli píšete komentář, piště ho k tomuhle textu!

Až budu mít čas, přiřadím tento článek do správné rubriky, zatím paa!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cesta do kunžaku byla celkem náročná. když jsme dojeli k úřadu, kde měla máma něco vyřídit, čekali jsme na ní v autě já s Kubou a tátou asi půl hodiny. když se vrátila, ptali jsme se, co tam takovou dobu dělala. A máma na to: "před dveřma se mi vysypala kabelka, nato vyšla ta úřednice ze dveří, nakopla mě do prdele, eště mi ty věci rozházela a rozdupala, řvala a poslakovala." Samozřejmě si to máma vymyslela ;-)

Když jsme po cestě do kempu nakupovali v lidlu, taky se něco přihodilo. V ruce jsem držela extra pálivej kečup, a když jsem čučela na cenovku u tý dobrý polívky, vypad mi z ruky a rozplesk se cca 3 metry čtvereční kolem mně. Přišel chlap škrábající se v zadku a utřel to. No co, brácha pak rozkyd na zem jogurt. Můj jogurt.

Dorazili jsme do kempu, kde nás čekala babička. Jo a když jsem chtěla na mobilu pustit soundtrack z pomády, zjistila jsem, že jsem mobil nechala doma. Následovalo babiččino kázání o naší poslušnosti, nacož Kuba začal blábolit něco jako: "Buj buj zelda, zel hlavalačka, ajta krajta min!" No, pak jsem radši vylezla oknem v malym pokojíku v chatce a plížila se v dešti v mokrý trávě. Klepala jsem na okno a různě po chatce. Sranda musí bejt :)

Furt jsem něco kreslila. ale hlavně jsem psala tu mou knihu. taky jsem si s sebou vzala můj zápisník snů ;-) Nechyběj mi tu ani knihy na čtení. No, každopádně, co jsem se druhý den ráno v noční košili vypravilašlohnout dřevo u jiný chatky - podařilo se - začla jsem úsát svůj sen, co se mi zdál, o angličanovi, museiní noci a tramvaji + mém představení před třídou. Dneska jdeme do města koupit mi boty. Ačkoliv jiný než ty zelený kroksky(ufonky) nemám. A to všichni ve třídě vědí a berou mě tak ;-)

WOW
Dneska je 30. června. Kuba šel pro dřevo, babička mě donutila jít za ním. Jenže když jsem ho v lese nemohla najít, začla jsem si sbírat jahody a ono začlo pěkně hřmít. Asi deset minut jsem hledala houby (našla jsem 2 praváky). Pak jsem se vydala nazpátek rpotože začlo pořádně lejt. Ještě jsem v naději, že najdu nějakou houbu, zaskočila z cesty nahoru do lesa. A ejhle. pod stromem na zemi ležel ptáček. ale krásnej. Když jsem se přiblížila, schoval se za strom. Nemohl lítat. Nekoukla jsem se nahoru, jestli tam nemá hnízdo. prostě jsem ho vzala, a naštěstí hned vedle byl barák. Položila jsem ty houby v levý ruce na schody a zabouchala celá promočená na dveře. Nikdo tam nebyl. Byla jsem úplně naprosto mokrá. Jako bych vylezla z rybníka. Vzala jsem ty houby a běžela ke kempu. Běžela jsem dál a dál po cestě. Najednou přede mnou byl někdo v pláštěnce. Chtěla jsem mu říct, jestli tomu ptáčkovi nějak nepomůže nebo něco. Byla to babička. Prý to je sojka. Ten pták. Musela sem jí dát do trávy prej že jí my nepomůžem. ta sojka celou cestu ječela - viděla jsem jí do krku. Dala jsem jí pod jehličnan a šli jsme k chatě.

Ačkoliv furt pršelo, ale dopoledne a po poledni bylo hezky, využívali jsme toho a chodili se koupat k rybníku. Byl tam takovej tobogán.

WOW
Právě jednou tam byli takoví kluci.Jednomu bylo tak 15, těm dvou tak 13-14.Když jsem šla do vody, ten jeden zařval: "Hele!" a ukázal na mě.Když jsme odcházeli, (já s babičkou)stáli ti kluci na tobogáně a jeden: "Tyjo to je kočka! Hej líbí se ti?" a ten druhej: "Jo." :-D Když jsme s babičkou dorazily k chatě, brácha šel sám k vodě, a když se taky vrátil, říkal mi, že nějakej kluk se ho ptal, kde bydlí jeho ségra.(sme si podobný, tak to asi poznal.). A on jim debil řek, že v Německu!!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Celkově to nějak úžasnej začátek prázdnin nebyl :( Ale jsem si jistá, že se to na koních zlepší ;-) a v Itálii taky, jestli pojedou oba starší bráchové ;-)NAROZENINY!!!

6. července 2009 v 10:13 | *Staňule for ♥Robin* |  Náš deník
Robin měl včera narozeniny!!! ačkoliv sme se vrátili někdy v 11, dala sem mu jen dva párky :(

JSOU MU 4!!! UŽ JE TO VELKEJ KLUK!

ale bylo vidět, že si je fakt příl. protože když sem mu řekla pac, abych mu popřála(nám taky přeje), tak mi objema"rukama" doslova chytil ruku a nechtěl jí pustit!!! fur čučel nahoru na ten párek!

teď tu leží vedle mně a hajá :) napapanej :)