.
..

......ANIMALS... STAŇULE...OTHERS


.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Červen 2009

Novinky z Června

28. června 2009 v 20:45 | *Staňule for ♥Robin* |  Náš deník
dobrodružství u bráchy
Byli jsme u bráchy n azahradě, mimochodem s robinem a užila jsem si tam s ním hrozně moc dobrodružství nekecam. byl tam písečnej lom a tam se nesmí a vedle byli dělníci. schovala jsem se nahoře na tý písečný skále s robinem a byli sme zticha. pak tam vedle nás přeběhl zajíc a já se přitiskla k lomu. robin zdrhnul a zchoval se za kámen, pak sem ho nemohla najít...a bylo toho mnohem víc :)

Pulci
právě když jsme odjížděli, v obrovzký louži jsem objevila snad tisíce pulců. nabrali jsme je do mísy i s tou hnusnou vodou a červama. teď je mam na balkóně. před tím to byly prťavý černý spermie. teď většině(je jich 14) narostly zadní nohy a některý už maj i přední. zřejmně je sebou beru do kempu.tam se z nich stanou žáby a já je vypustm ;-)

Odchod Bobiny
Bobina se dává pryč kvůli trojce ze zemáku. psala jsme kámoškám jestli jí někdo nechce, ale nikdo nemůže. jenom martina. je to hodná holka, co mě ale dost udivilo, že místo aby mi třeba jako lucka řekla "že to bude dobrý nebo tak..."přišla, zazvonila a řekla mi že si jí může vzít, jakobych jí byla jen k tomu. :( pak se to vyřešilo. rodiče řekli, že jí dají k bráchovi na zahradu. bude se tam mít dobře :) jenjeden malilinkatej drobnej háček...brcha se o ní odmítá starat. bydlí tam s kámošem a nechce se mu. takže za ní bude často jezdit autobusem, vyřešeno!! brzo se bobinka malinká balí. sice je blbý, žebude tak daleko, ale zas budu mít v pokoji víc místa a ona se bude mít dobře :)

Hovory s bohem
máma koupila karty hovory s bohem. když mě něco trápí nebo chci na něco znát odpověď, vytáhnu si kartu a tam je něco napsáno. udivuje mě, že máma mi psala sms, ať jí vytáhnu kartu. já jí odepsala, že na tý kartě bylo "smích? zkus to!" a máma mi napsala, že se ptala, jestli je dobrej nápad, aby měla dobrou náladu a přenášela jí na druhý." úplně suprově to vyšlo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!takhle mámě ty karty odpovědě+ly pokaždý. mně jenom někdy. ale musim v tý odpovědi hledat souvislost.

dnešní prochajda
Poslední procházka s robinem byla neska v půl sedmý. šli jsme 2x okolo baráku, pak naproti přes silnici a dál podél kaštanů. pak sme se vrátili, a byl ůpa neuvěřitelně poslušnej :) v tomhle tejdnu sem s nim byla asi jenom 3krát nebo 4x. nějak nemam čas, balim si věci :)


život je supr když se můžu na něco těšit. v těch kartách je hrozně moc ponaučení, třeba že nejvyšší myšlenka je ta, která obsahuje radost, ale je jich tam víc jak 50.

těšim se
těšim se na koně, a to šíleně moc :)
doufam, že se to tam nezměnilo!!!!

budu fotit, fotit, fotit, fotit, fotit, jo a na co sem zapopomněla..jo, fotit!!!
kniha
jo a píšu knihu o holce co...nééé neprozradim vám scénář, nechte se překvapit až ji nechám vydat ;-) (to udělám.) budi do ní i sama ilustrovat :) bude mít kolem 200 stran.

zakázka
jo a maluju pro anežku na zakázku podle fotky jejího pejska andyho, jak letí z vody, je to krásná fotka :)

Kam jedu na prvních pár dní?

cca 10 dní budu v jižních čechách v kempu, kde vládnou záplavy!! :-D si užijem prdel, jestli se tam přes vodu nedostanem, sme v p----.

VIDEO NAPOČEST TÁBORA ♥

9. června 2009 v 21:23 | *Staňule for ♥Robin* |  Naše videa
Chci jenom říct, že už ho mam hotový asi půl roku. ale když jsem ho dala na youtube, poakždý tam byl jen kousínek. a teď je to celý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! je to celýýý!!!!!

Já to tam zbožňuju, miluju to tam, všechny tam zbožňuju doufam že na mě někdo neni naštvanej sice nevim zaco, ale když se nevidíme rok, tak vás napadle lecos ;-) TĚŠIM SE I♥HERE!!!!!!!!!!!

Dodatek: sice to enmá se san franciscem nic společnýho ale ta hudba se k tomu hodí, ne?
Povino shlédnout:

:-D (to je vtip)


to video je "napočest tábora" a je v něm fotka koně s brejlema! :-D

Úplně poslední fotka Kikinky

7. června 2009 v 15:42 | *Staňule for ♥Robin*

Moc se mi stejská. Hlavně když za chvíli jedu s Bobinou do kempu, kde byla Kikina fakt moc šťastná.