.
..

......ANIMALS... STAŇULE...OTHERS


.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Duben 2009

Úklid boxu

30. dubna 2009 v 17:47 | *Staňule for ♥Robin* |  Jak pečovat o koně
ZDROJ: Nikoka
1.Odsranění špinavé slámy:

K vykydání slaměné podestýlky používej vidle se čtyřmi dlouhými hroty (vidlicemi) jimiž nabereš trus a mokrou špinavou slámu.Odděl je od čistého stlání a nalož je do plechového kolečka.

2.Zametání:

Drobné nečistoty a drobnou drť slámy odděl od čisté,kterou nahrneš na stranu.Podlahu stáje důkladně zameť.Alespoň jednou za týden můžeš použít i nějaký dezinfekční prostředek přímo na holou podlahu.

3.Nová podestýlka:

Rozprostři slámu do středu boxu a dbej,aby i jeho boční části byly čisté.Čerstvou slámu nastel vysoko podél stěn stáje,aby chránila koně.
Neodpovídám

30. dubna 2009 v 15:27 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Proboha prosimvás...když píšete do komentářů jestli vám udělam design a že mi pošlete fotky, já vám ho neudělam, budu váš komentář ignorovat, protože kdybyste si přečetli PRAVIDLA!!! tak byste věděli že NE!

A navíc už se nechci bavit o designech!!!Takže, happyend o designech:

Přestaňte si designy objednávat, už vám ho neudělam.
Když si objednáte, smažu váš komentář.
Už objednané designy udělám jen Spřáteleným blogům, za tzo se omlouvám.
Protože jinak bych jě už nedělala nikomu, ale SB maj přednost, proto jim je udělám.
Budu se snažit je udělat co nejřív, jak bude čas, ale na řadě je škola!

Takže co nechápete vysvětlim, ptejte se na co chcete.


Nová rubričkaaa

26. dubna 2009 v 9:19 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Si všiměte, v menu pod názvem psi a koně je nová rubrika "jak pečovat o koně"!

Došlo mi, že za poslední dobu tady nenajdete žádný informace. Prostě píšu jen o robinovi, bobče nebo mně. Právě takhle sem to chtěla, ale potom to ztrácí cit pro ty koně, protože tady fakt žádný nejsou, a já chci upozornit, že je miluju pořád stejně, jen je došplhali psi, a proto mám psy a koně na stejnym místě, to zn. místě 1.

Protože si chcci udržet tu trošku vědomostí ohledně péče o koně, chci taky něco kopčit ať se naučim na tábor ;-) budu přece mít 4 dní svýho koníka ;-) eště nwm kterýho ale nerada bych byla sama ve vedlejších boxech, jako minule :) :(

PS: taky jsem si teda lucko udělala tu klkačku animačku xD je dooole v menču ;-)

A když už sme u těch koní, navštivte můj starý dobrý blog - Tadyhle...
A písněte mi tam komentář, ať mám pocit, že ještě neni tak zahrabanej ;-)Všechno je to pomotaný, nálady, všechno, aneb jak to jde dál?

24. dubna 2009 v 21:03 | *Staňule for ♥Robin* |  Náš deník
Takže, jde to normálně, hodinu ve škole brečim, hodinu ne, rostě normálka ;-)

Chvíli se mi zdá, že je všešchno na hovno, měla bych si napsat na papír, pro co žít, a proč nežít, pak bych viděla, jestli mam tu sebevraždu myslet vážně :)

Teď se snažim myslet na hezký věci, ale furt do mě zasahuje, že jsem ztratila (nebo ho někdo ukrad) můj zlatej prstýnek s opálem od rodičů k narozkám - památku na 12. narozeniny... Při tom se mi chce brečet. Prostě už nevim kde ho hledat, nevim, neni žádná možnost, nic pro to už udělat nemůžu.

...:NIC UDĚLAT NEMŮŽU:...

A pro co žít?????
Asi dneska ještě pudu já, moje máma, míša, míšy máma do pizzerky vymyslet, jak to bude o prázkách s tim řeckem. S míšou totiž letim do řecka, ale to je to, že ono se nedá dohodnout na dálku na termín...tak se musíme sejít. MUSÍME.

Taky můžu žít pro to, že vim že na SUPERkoňskej "tábor" (mně to nepříde jako tábor, protože to tam známe a známe tam ty lidi :) ♥) pojedu o prázkách!

Taky proto, že občas dobrou známku dostanu, a taky proto, žerobina s bobinou tak MILUJU. Alenechci žít proto, že mam SMŮLU v lásce a hodně určitých lidí to ví, a některý za to hodně můžou.

Chci nan nic nemyslet, ale to nedokážu. Chci si o relaxu lehnout do trávy a vybrečet se, ani nevim proč, kvůli těm špatnejm věcem asi. Chce se mi brečet protože se furt zsmejšlim nad tim, proč se mi chce brečet a proto se mi chce brečet ještě víc, že jsem tak zoufalá, a pak se mi zamotá svědomí a hlava a už brečim a je mi něco velkýho hodně líto, ale nevim přesně co, aů vlastně je to pocit tak proč to tady píšu? málo lidí umí vysvětlit pocit, a proč bych to měla bejt zrovna já? Ne, to sem dobčře nevysvětlila, a zase, začínam myslet na to smutný, auž mě to nebaví, a chci se zbavit myšlenek, a TEĎ JSEM POCHOPILA SEBEVRAHY!!!

Ty designy mě nebaví dělat, když každej "prosím prosím naposled, už po tobě nebudu chtít další design!!!", prostě kdo ten design opravdu chce, aťse zapíše do komentářů, a asi je to nespravedlivý, když třeba někdo odjel nebo tu neni, ale je to tak, máte čas do úterka a kdo se nezapíše mažu jeho objednávku do designů. Omlouvám se, ale má smůlu. v úterý smažu objednávky těch co se nezapsali, udělam dessy těm co se zapsali a začne to nebejt jen tak zadarmo, protože mě většina jen využívá, ale nemluvně o SB, hlavně třeba arlet :) a další ;-)Fotky Bobiny s Rexem - velikonoční zajíci ;-)

18. dubna 2009 v 19:52 | *Staňule for ♥Robin* |  Deník Kikiny a Bobeše
Taaak a mám tu fotečky Bobiny s Rexem. Byli jsme minulou neděli (na elikonoce) u babičky, tak si tam volně pobíhali po zahradě ;-) Bylo to super, až na ty klíšťata :D

Taky tam byla ta piraňa Dáša. Mám jí dole když kliknete na "celý článek" hned na 2. fotce ;-)Nový blog

18. dubna 2009 v 19:44 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Budeme společně s Hovawartkou a jejími sbéčky zakládat společný blog. Možná už ho založili když sem tu nebyla, ale nwm adresu, tak pak dám vědět.
Nápad vznikl takhle:
Hovawartka mě pozvala do debaty na icqu, kde byli další lidi který sem ani neznala, no, sme kecaly kraviny a pak někoho (soryyy že nwm koho xD) napadlo udělat společnej blog prostě o našich psech, tak takhle to vzniklo, jo, máme ulítlý nápady na heslo ;-)

Píšu to abyste věděli že budu(em) mít new blog ;-) jinak bych to nepsala :-o

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

+ Jdu zveřejnit článek s fotkama od babičky, se strašně oc těště bude to superrr! Bobina s Rexem!!!

Nový design...

17. dubna 2009 v 20:47 | *Staňule for ♥Robin*
Všimli jste si novýho dessu? pěknej co??? Zítra ho dodělam, ikoky v menu apod.
No akorát bohžel nemůže barva stránky pokračovat dolůůů, ale tohosi please nevšímejte díkes.

Jinak pádim si užívat toho, že zas konečně začíná víkend, ptek a sobotu mám nejradši, pondělá a neděli nenávidim, zvlášť neděli večer ;-)

Jooo, k narozkám to byl hlavní drek: Kniha "Irský vlokodav" fakt strašně moc pěkná a zajímavá, budu jí číst furt ;-) , potom prsten od bráchy (spirála), další prtsen od rodičů (opál se zlatem), pak nějaký hadry (šortky s 2 tročkama) a od 2. bráchy šampń pro blondýny... xD

Od babičky sem dneska dostala 2 knížky: jak přežít školní léta, a malování kresby aněco bla bla bla xD jo od2. babi sem dostala pyžamo ale to už před narozkama ;-) od 3. bráchy ještě nic, o se staví no to je fuk - už sem toho písla dost.

Tak papa, Vaše Staňule


...Od Lucky...

16. dubna 2009 v 19:14 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Měla jsem včera (15.dubna) narozeniny, Bylo to OK, knížka o vlkodavech a podobné ;-)
Dneska (16. dubna) jsem měla svou oslavu s kamarádkama (kamarádama),všechno je na hovno lucka má zdravotní problém a přiščla asi jenom na hoďku, něco se stalo a nechci o tom psát je to soukromá věc a je mi to moc líto ikdyž sem se do tý věci neměla pouštět, protože je to akorát zklamání a došlo mi že mě fakt nikdo nemá rád, když vypustim příbuzné, do kterých se počítá i Lucka a Míša ;)

Je mi na nic, nic se mi nechce, navíc kvůli známkám protože to bylo to jediný co mě ve škole bavilo, že jsem si vypočítala průměrna výzo a z čj a aj my vycházely jedničky, ale nakonec mi daly dvojky, a vlastně všechno je k hovnu, cítim se hrozně sama.

Brácha Boris navrh ať zpoplatnim designy a já to udělám. eště nevim jak to zařídim, ale udělám to, nebudete mě jen tak využívat. Sbéčkům udělám dessy klidně zdarma ale to ostatná mě už sere.

No, to je asi tak všechno, chci podkovat 2. nejlepší kamarádce Lucce (MTMRRR♥) ↓


Novinky→Petice→pozastavuju!

10. dubna 2009 v 14:10 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky

PROSÍM VŠECHNY DŮKLADĚ SI TO VŠECHNO PROČTĚTE!!!

Jak to jde?
Jde to tak nějak, zhubla jsem 2 kila, jsou prázky ale hlavně se strašně moc těšim na víkend k babičkám xD

Mám teda ten novej blog jmenuje se www.muJidelnicek.blog.cz , tak se plosím moc všichni kukněte x)

A je mi moc líto že mi klesla návštěvnost, to víte, já nemám čas když je tak krásně. a když se snažim něco s postavou ;-)

Co mě ale nejvíc sere?
Že se snad každému podělal blog! Je to úpa nanic, sice design celkem vychází, ale když se kouknete na ty maličkosti, maličkosti sou právě vždycky nejhorší! ty nejvíc naserou! je to hrozný, chci aby blog.cz vrátili do normálu!


Pozastavuju
To prostě naštve, když vám někdo zničí blog a přitom píše jak je to usper vylepšení! Takže já pozastavuju protože mě to pěkně sere, možná když se mi bude chtít něco zveřejním nákej článek, ale jako snad pochopíte mou NECHUŤ K BLOGU - k hnusnýmu blogu! Vždycky sem to tu brala jako relax a povinnosti byly oběhnout sbčka, ale teď nemám chuť! FUJ!

po narozeninách (mám je 15. dubna) asi udělám novej dess, a vrátím se až se to vrátí do normálu, zatím mi UDĚLEJTE RADOST!:.......

Petice
Udělala jsme na to petici, tak se na ni podepište a dejte si ji na blog ti, co chcete blog jako byl dřív! určitě jste si všimli těch změn! na blogu.cz píšou jak je to super a že to neni hotový, ale to je mně uprdele já to CHCI ZPÁTKY!

Podepiš se na petci a dej si jí na blog!


Vernisáž k akci Animaliter - moje umístění v grafické soutěži

8. dubna 2009 v 21:04 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Bylo to super, ale trošku sme se i nudily xD

Asi někdo nevíte o co jde, ale teď vám to povim:
Dneska byla vernisáž kde se předávaly ceny. Ceny za soutěž animaliter ve které jsem se umístila, na kolikátém místě? to se dozvíte trochu dolejš :)

Kolikátá jsem byla?
Celkem soutěžilo 252 výtvorů , z těch všech jsem se umístila na 2. místě xD

Co jsem malovala?
Bylo to "když zvířata mluví, měli sme malovat temperama zvířata z pohádky, udělala sem vlka z karkulky xD v čepečku xD

Co jsem vyhrála?
Vyhrála jsem knížku o malování na hedvábí xD, barvy na hedvábí, (ale né hedvábí :D) a diplom ♥

Kdo na vernisáži se mnou byl?
Lucka a Míša byly tak moc hodný že tam se mnou a mou babičkou jely taky :) Náš spolužák J.CH. se umístil na 4. místě a byl tam taky.
Pak přijely i rodiče.

Jak to probíhalo?
Nejdřív sme čekali půl hodiny, pak tam ty lidi něco kecali :D a pak se předávaly ceny od 6-10 postupně do prvního místa. Nakonec sme s holkama dychtivě čekaly až kuchaři neboco konečně rozbalej to jídlooooooooo!!!!!! grrr! :D xD

Můžete:
Můj a další výtvory můžete skouknout na výstavě na smíchově xD nwm kde :D asi v tý škole co tam chodim no..........já fakt nevim to vás asi nenavyguju :DTak a za chvíli jedu.....uff!

8. dubna 2009 v 14:25 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
No ještě jsem se nezmiňovala, ale vyhrála jsem 2. místo v nějaký výtvarný soitěži. můj spolužák taky nějaký vyhrál ale nwm na jakym je místě ;-o

Tak před čtvrtou jedu s babičkou a s Luckou i s Míšou na to místo, kde se budou předávat ceny. Pak písnu co sem dostala (diplom celkem určo xD)

Pp!!! A mějte se!

Jo, a mám novej blog menuje se muJidelnicek. Kukněte TU.


Byli jsme v ZOO, aneb 41 krásných fotek :)

6. dubna 2009 v 19:07 | *Staňule for ♥Robin* |  Zážitky a výlety
Tak jsme v neděli byli v ZOO.
Nafotila jsem strašně moc fotek různých zvířat, a všechny si myslím že se mi povedly, některé obzvlášť ;-)

Tak vás prosím abyste klikli na "Celý článek".

Je tam spousta fotek tygrů, lvů, lvice, pávů, kočkovitých i ps. šelem, žiraf, eeee, ulízlých krocanů, pelikánů, a mnoho dalších ale fakticky si všechno nevybavim :D

Jo a mam nový způsob podpisu, o moc hezčí neni spíš hnusnější ale aspoň sou fotky chráněný ;-)

Klikni na "CČ"


2. Kopírák - nějakej drzej fracek

5. dubna 2009 v 15:13 | *Staňule for ♥Robin* |  Černá listina
No to si snad už děláte prdel ne???? nějaká svině si klidně skopčí design, který jsem udělala pro mé SB Sebu!!!!

A ABY TOHO NEBYLO MÁLO, JEŠTĚ NA NĚM SMAŽE MŮJ PODPIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chci abyste si na tom člověku vylili zlost ZDE! to je její/ho/ blog!

Chci poděkovat 2. nej kamarádce Lucce za upozornění ;-)

Můj rekord - včera jsem udělala 1000 dřepů

3. dubna 2009 v 17:15 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Včera jsemd ělala 1000 dřepů, sice ne úplně bez přestávky, po těch třech stovkách už jsem si po 4. dřepech na půl vteřiny stoupla, ale dokázala jsem to, a proč?

KVŮLI DORINCE!

Máma vám klidně dosvědčí že jsem je udělala ;-)


Tak mám konečně skvělou náladu ;-)

2. dubna 2009 v 14:16 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Je to super, nahrála jsem ráno krásnej východ slunce, někdy ho sem přidám, jsou už fakt nádherný JARNÍ!!!!!!!! dny!!! prostě teplo, vlažej vítr, zkrátka, jak to má bejt :) a už se moooocinky těšim na koupaliště na petynku, lucka bude vědět pročpak asi :D

Je to super, očekávejte že tu poslední dobou moc nebudu, juknu se sem tak 1x denně a dost, chci si užívat, za chvíli jdu pro Míšu a jdeme ven ;-) Papa♥