.
..

......ANIMALS... STAŇULE...OTHERS


.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Březen 2009

Ach ti králíci.....aneb jak se máme?

30. března 2009 v 19:08 | *Staňule for ♥Robin* |  Náš deník
Podívejte se,,,,Bobina je hrozná když necham váhu v pokoji a za chvíli přídu, sedí tam nebo ji hryže, a co by taky nehryzala žejo x)


Robin? Toho poslední dobu maximálně hladim a staram se o něj doma........ikdyž,...ajo, v neděli ráno sem s nim byla venku, protože máma na bráchu běž s robinem a on že ne, neo já už nevim, a já mu řekla že ho nemá rád a máma řekla ať s nim teda du já tak sem zmizela za dveřmi s robinem co si spokojeně nesl košíček :)

Včera večer jako moula zase spal na misce x) No je to trdlo ta otka stojí za shlédnutí MUCK♥


Co Dori?
Dori se má fajn, už docela dost vyrostla a moc poslouchá sme byli v´čera venku a navolno jako vždycky, a jakoí vždycky taky moc poslouchala přiběhla když sem jí řekla ke mně dori, hned na slovo přiběhla a dokonce ikdyž tam, byli psi a hrála si s nima, no je to oslušná obří fešanda :)

A co
Já, já se mám fajn, ale mám hroznou kožní vyrážku a všechno mě strašně svědí furt se musim drbat an rukách nebo na nohách a všude jincde občas taky. třeba teď na koleni x)
to kdybych byla ve škole, na matice, tak bych se drbala a matikářka ba ny mě určitě začla řvát ať toho necham a myslela by si že ji zase prudíme x) a já bych nepřestala protože je to strašně nepříjemný, a ona by mi dala poznámku a já bych simohla dovolovat na tu krááááávu protože ej to hroznáááá sračka na mý podrážceeee fujuj blůééééééé!
a za týden kilo dolů, dobrý ne? ale bojim se že to zas naberu, no, cvičim, snad mě víra nezradííí (to by ybla dobrá písnička - snad mě víra nezradííí ) :D sice mi dost lidí iká i píše že nemusim hubnout, připadam si..no....vite...


Nový info okolo designů...

29. března 2009 v 12:40 | *Staňule for ♥Robin* |  Info
PŘEČTĚTE SI TO VŠICHNI!!!!

Pěkně mě štve, že napíšu, že si dávam pauzu....a nějaká "někdo" mi tam zas píše objednývky!!! je to normální? vidí že to nestáham a stejně tam píšou dál...

Uvažuju o tom, že až všechny ty objednávky dodělam, tak přestanu designy dělat úplně, já nevím prostě mě to jen zatěžuje protože pak na mě každej "a kdy už to bude? jaktože to eště neni? proč už mi to neuděláš?" sem snad nějakej stroj do kterýho bouchneš když se sekne a najednou ti vyletí design??? NE!!!!!!

Tak se některý lidičky laskavě vzpamatujte.

Už sem to vymyslela. Dám takový pravidlo. odteď si každej, kldo si chce objednat dess, ho objedná jen v PÁTEK! a to maximálně dva lidi týdně!
ti co to poruší jejich objednávku mažu!

Jo je to přísný ale mě už to prostě nebaví a navíc musim dělat designy těm, co už ode mně měli.
Třeba Sebovi sem dělala dva nebo tři, vůbec si jich nevážil.

Jo a taky mě dostatečně sere, že hodně lidí si zkopí ten design co sem pro ně udělala, a já ani nevim že si ho vzali - proč to nevim? protože ani nepoděkovali!!!! si fakt myslej že sem nějaká mašina nebo co!!!!!! že mi nemusí ´děkovat a že neví že se na ně taky můžu jednodučše vysrat a říct jim že mě to nebaví a ať si trhnou nohou!!!

To mluvím na HODNĚ lidí!! ale nejvíc mě to šokovalo u adély, která má přezdívku "aduskad96" protože je to navíc moje spolužačka a ani mi nepoděkovala, nenapsala tam jediný slovo k tomu designu (ty hotový sou na www.stanule-designy.blog.cz )
má blog tady: www.aduskad96.blog.cz . koukněte se že tam má můj design co sem jí udě+lala, a najděte ho na tom mym blogu na designy a uvidíte že mi ani nepoděkovala.

upřímě je to pěkně trapný a měli byste se stydět! (něktreřííí!)


Tak to už je moc...Tohle přece neni králík!

28. března 2009 v 14:26 | *Staňule for ♥Robin* |  Fotky
Tak to už je moc, tohle přece neni králík :D Je to magor, když Robinovi žere z misky a to přémo i s Robinem xD No koukněte se sami! :D Dobrý BOBINKO TY MŮJ HAFÍKU :)

Jak to oba ještě tak dravě hryžou xD

Proboha ona mi žere i vlasy!!!

26. března 2009 v 15:17 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
-Ježiš já si k Bobině lehnu...
- A ona mě začne zkoumat
- jako vždycky.
- Najednou zas hledá co by snědla nebo rozkousala...
- A náhle se pustí do mých vlasů
- Je normální???
- Ne.
- Tak jí řikam všelijaký "ne! Bobino!"
- A tak dále...
- A ona hoduje na mých vlasech dál xD
- No tak vstanu a mám toho dost
- Králíček psychopat...
- :D


Zadání do 4. kola VGS

25. března 2009 v 18:32 | *Staňule for ♥Robin* |  Soutěže
Zadání do 4. kola VGS:
Vytvořte co nejvtipnější chybnou knížku o vybraném plemeni psa. Jak na to? o kus dolejš :)
Jak na to:
zkopírujte si fotku té knihy na 1. list napište text s co nejvíce chybami :) Měl by být o plemeni psa - to si můžete vybrat. Na druhej list vložte fotku, nebo opačně :)

To si zkopírujte, a tvořte!: (klik)


Příklad: (Nekopírovat!)
takhle nějak by to mělo vypadat:


Požadavky:
Zaslat na mů E-MAIL (StanuleBila@seznam.cz) do 5. dubna 2009!

Povoleno:
- Jakýkoli text
- můžete na tu učebnici dát nějakou fotku psa...


3. Kolo VGS

25. března 2009 v 18:32 | *Staňule for ♥Robin* |  Soutěže
Taak, konečně ste se dočkali!! Je tu 3. kolo VGS a s ní i vaše supervýtvory! Dole je zadání do 4. kola, a ještě dolejš je anketa, kdo postoupí!

(KLIKNĚTE NA CELÝ ČLÁNEK)

Tak hele... (+ nějaká oznámení)

25. března 2009 v 15:35 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Já dodržuju pravidla podle MÉ přihlášky do SB!!! Takže mě nebaví, když si některá moje SB myslí, že za nima budu cválat každej den, v mé přihlášce jasně stojí že moje i vaše povinnost je navštěvovat vás 1x týdně! A to dodržuju, takže když si mě "Terka a Šerča" smaže, já už s tim nic nenadělam a né že by mi to bylo jedno ale co mám dělat,? je to nesmysl protože to dodržuju!

To bylo upozornění pro ty, co maj problém, ale většinu svých SB láskuju ♥ :) A to všechny! Ovšem nemám co dělat když mají problém(některá)....

DŮLEŽITÉ PS:

Pötřebuju hlásky TADY, děkuju mockrát :) Jsem tam jako STAŇULE.

JÓ A EŠTĚ NĚCO:

uŽ se mě skoro každej ptal kdy začne VGS, a už ho chci fakt uveřejnit ale musim se nejdřív dostat na 2. PC kde mám vaše výtvory uloženy, tak myslim že to bude ještě dneska :)


6 cool fotek vlkodavů

25. března 2009 v 15:14 | *Staňule for ♥Robin*
Dejte na "Celý článek"


Prosím hlásky...

25. března 2009 v 14:36 | *Staňule for ♥Robin*
Žádám vás abyste pro mě hlásli Tady. Jsem tam jako Staňule x) Děkuju každýmu...

PS: Jsem nemocná

Včera večer mě rozbolela hlava a byla sem strašně unavená, všechno mě bolelo a neměla sem na nic sílu, když jsem němak položia ruku začla mě studět a z pěti metrů od televize se mi zamlžovaly oči.......

Tak s těma myškama nic no...

24. března 2009 v 16:54 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
S. se rozhodla že jí je mam zase vrátit, mně s Luckou to příde hodně stresu na tak malý zvířata, když už asi padesátkrát putovaly sem a tam!!!

No ale nejsou moje, vlastně nejsou ani S. ani nikoho, jsou svoje x)

Takže se omlouvám Mrs StanusQce, ale já o tom nerozhoduju :)

Že je to nádherná fotka?...Já s Kikinkou

23. března 2009 v 21:51 | *Staňule for ♥Robin*
Strašně krásná fotka, mně se hrozhě líbí a co vám? Písněte. Je to úplně poslední fotka mně a Kikiny, navíc byla myslim focená v tom období kdy Kikí...no...vy... víte co se stalo.......

Měla jsem jen menší dobu ten new účes :)


Ten zmetek.....Ehm...zmetka xD Bobina

23. března 2009 v 21:41 | *Staňule for ♥Robin* |  Deník Kikiny a Bobeše
Se jako koukněte co mi už ta "Kráva" rozkousala :-D Ona sežere na co přijde, třeba by i snědlapočítač, jak je ta reklama na "Tuc" x) to byl vtip, ale prostě všechno hryže ale dělá to naschvál, jenom když tam jsem, aby mě naštvala ona ví že to nesmí a prudí x)Poslední fotky Kikinky, aneb jak vypadá jejich klec?

22. března 2009 v 17:01 | *Staňule for ♥Robin* |  Deník Kikiny a Bobeše
↓Takhle vypadá ta Bobiny klec....ale tyhle fotky jsou ještě za Kikinky, a Bobina byla tenkrát ještě ↓Bobeš :) A byl ještě malinkatej, teď je obřííí. Jsou to úplně poslední fotky Kikinky :-(


Klintěte na "celý článek"!!!!!!


Mám v pokoji televizi...

22. března 2009 v 16:42 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Suuuuuuuuuuuupeeeeeeeeer! Mám v pokoji televizi, táta mi jí tam dal od bráchy, protože brácha měl v pokoji i PC i TV tak to bylo ěkně nezpravedlivý. A teď sem sipěkně v pokoji uklidila, postel vyměnila prostěradlo a tak, a je to super protože můžu ležet na palandě a koukat na TV a přepínat ovladačem, a díky tomu mám i víc času na Bobinu, protože jsem v pokoji častějc kůli televizi njn jinam předtim se u mně v pokoji dalo jenom sdesět nebo si hrát s Bobinou x) teď mám na ní víc času :)Jak sem se ujala čtyř myšek...

21. března 2009 v 21:51 | *Staňule for ♥Robin* |  Zážitky a výlety
Jak to bylo?
Kamarádka S. měla myšky, mámu a tři mladý. Prej je její máma nechtěla doma tak je S. vzala do školy (pššššššt!) a řekla jestli je nevezmu domů že nemaj kde bydlet, tak sem si je o tejden pozdějc vzala, ale nikdo o nich doma nevěděl.

Teď jsou u ně v pokoji ubytovaný, a jednu si už M. vzala (nej kámoška).

Myslim že tu flekatou a černou má někdo zamluvený - to nevim, ale kdybyste někdo chtěl maminku, teda to nwm jestli jí S. taky nemůže mít, tak mi napište a dohodnem se. Je skoro stejná jako ty mladý jen malilinkato větší a neposlušnější :-D

Nejsou moje, a proto mě nezajímaj :-D já to nechápu ale nwm proč, se zajímam hodně jen o "moje" zvířata, ty co hlídam o ty se jen postaram a hotovo! :-D

↓ Nemám fotku, tahle je zkopčená :) ↓


Nazdárek, To to letí

21. března 2009 v 9:18 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Neděste se, že sem tady s tím flákla a už mě blog nezajímá, jen mě už tolik nebaví, protože začlo jaro a venku je krásně, a konečně můžu venčit Bobinu, Představte si, že je spousta jinejch věcí než sedět u PC, to jsem dělala když bylo hnusně, to pochopitelně, ale když začíná jaro? nneeeee!

Jasně, SB, dodržuju pravidla a aspoň jednou týdně vás obcházím, ale lidičky nečekejte tolik článků, Ani nevím očem psát :)

Ale těším se až vám sem dam videa, ty sem dávat budu, třeba "Miss tele", a podobný krávoviny :)

Ale pochopte že chci mít víc času na něco jinýho, než je blog.cz. Takže, děkuju všem SB co mi chválej to video miss tele, všem SB co mi chválej všechno co tu mam, a všem návštěvníkům to samý x).

Tak se nezlobte že tu nebudu trávit tolik času...

Navíc sem včera neuměla spravit internet tak sem tu nebyla x)

Jo a hubnu :-D


(To je stará fotka xD) ↓

!!!Bobeš je holka!!!

19. března 2009 v 16:05 | *Staňule for ♥Robin* |  Deník Kikiny a Bobeše
Nevěříte co???? Ale je to tak!!!

Začlo to takhle:

Šli jsme já s Luckou a Bobešem na první vycházku na odítku v jeho životě.Dost dlouho jsme HO chytaly (doma) a nasazovaly postroj.
Pak se povedlo a šli jsme ven, kde jsem se bála aby se nevysmek a neutek navěky. To se nestalo, protože on se chvíli bá¨l.
Pak jsme šli k veterináři, ujistit se, že mu z těch sežranejch umělejch vlasů neni blbě. Veterinářka řekla, že je zdravej, ale ještě předtím jsem se chtěla ujistit, že ej to kluk, a ona (veterinářka), řekla "hm, tak to je holka." A já s luckou sme se úplně udivily a rozesmály x) nevím proč! :-D
Odešli jsme a cesta domů byla hrozně dlouhá a skvělá. Měla jsem pocit že mám malého psa. (bohužel MALÉHO :-(
No, ONA! běhala jako pes a mně to pšišlo jako můj malej hafan, ale bohužel nebyla a Dori chci pořád, o to se nebojte :)

Bylo to super, sem ráda že je to holka, a proto jí měním jméno na "Bobina" aby to bylo podobný.

Fotila jsem Bobinu lucčiným foťákem, tak je snad brzo budu mít a přidám je x)

Jdu běhat, aneb novinky a co se stalo...

18. března 2009 v 16:29 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Rozhodla jsem se že budu každej den běhat 20 nebo 30 minut kolečka. x) Asi víte proč no... Takže jdu na to...

Pak, byla jsem dneska s Míšou nakupovat nějaký hadry a celkem se nám výběr povedl x) Pokusím se najít foťák a zveřejním je x)

Až se vrátím z běhání, oběhnu SB a zkusim teda najít ten foták, to bych chtěla.

Bobeš mi zase rozkousal nabiječku - tu další. Achjo, to je vůl. Taky mi sežral růžový umělý vlasy, tak nevim jestli nezajít k veterináři..............:( On sní na co příde, a nejenom jídlo, to přísaham...


Něco důležitýho

17. března 2009 v 21:21 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Poděkování
Aneb nemám čas všem odepsat :)
Hrozně moc děkuju za všechny ty komentíky jakože v těch soutěžích kde sem přihlášená vyhraju, ale především díky všem co pro mě hlásli, vzhledem k tomu že bohužel nemám čas lítat ke všem an blog, kteří mi hlásli nebo dodali kuráž, píšu to sem a to pro Verču, Adussku se Scottym, Kláru, Marketku, zuzu s Míšou, jaňulQu, Han!su, Barushe, Anuschku, Štěpu. Samozřejmně děkuju i ostatním co pro mě hlásli ale nenapsali mi to :) Neznámí tajemní HODNÍ hlasující pro mě ←:-D MiláčCI, ale to ste všichni SBeeeeééeeee!

Hele, ty reklamy pište do rubriky na reklamy! :D
Nejsem naštvaná, určitě né na své SB, ale trošku mě štve, že mi někteří píšou řetězáky a hlavně reklamy na hlásnutí do článků. Asi ste si nevšimli odkazu pod ZÁHLAVÍM. Nebojte nezlobím se, ale pro příště ;-)


Kliknutím zavřete okno

Potřebuju vaše hlásky

16. března 2009 v 18:36 | *Staňule for ♥Robin*
Začlo 1. kolo SONB kde sem přihlášená, TADY.Potřebuju vaše hlásky, Díky, jsem tam jako Staňule :)

Jestli chcete, hlásněte pro mě eště ve dvou soutěžích, napsala jsem vám to do mýho menu úpa nahoru do rubriky DŮLEŽITÉ :)


Jdu s Robinem, navzdory všemu na světě

16. března 2009 v 18:02 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Přišla sem z hiphopu a mam toho dost. Sem fakt strašně unavená. Sedim tady a brácha řiká ať du s Robinem a já mu řikam že sem unavená a on že je zvědavej až budu mít toho svýho pejska, a má pravdu takže i na to že mě všecko strašně moc bolí tak jdu venčit Robinka ppQ :)


Mam hroznej problém

15. března 2009 v 12:39 | *Staňule for ♥Robin*
Když jsem začínala s blogem, dala jsem si na něj do menu hudbu z imeem.com. Úpa v pohodě ani sem nevěděla jak sem to udělala, ale teď to zkoušim, podle všelijakých návodů, a nic! vždycky se mi tam zobrazí nějaká blbost a nehrae to, vůbec nic, asi ste si všimli, že sem do menu dala rubriku HUDBA TÝDNE. A dala jsem tam hudbu z youtube, a nic. je to ejn obrázek.

Prosím všexchny aby mi napsali návod nebo odkaz na nějakej návod jak si dát do menu hudbu co sama začne hrát, prosím, nevím proč sem to zapomněla...

Bobeš poprvé v životě jedl trávu :)

15. března 2009 v 11:44 | *Staňule for ♥Robin* |  Deník Kikiny a Bobeše
Včera jsem se vydala natrhat Bobešovi trávu, první v jeho životě, teda pokud jim přes zimu ve zveráči nedávaj trávu :D Nejdřív nechápal cos tim má dělat, ale jelikož sežere všechno, na co příde (i moje sešity či plyšáky), za chvíli nic nezbylo x) Při tom mu Robin náramně pomáhal :D

Pod tímt obrázkem klikněte na Celý článek!!
Je tady dusno :D

14. března 2009 v 20:07 | *Staňule for ♥Robin*
Dobrý no x) když si přečtete článek který jsem psala o něco dřív, a jeho komentáře, pobavíte se :D Ten blbej Seba se tady hádá jako mimino, a sám nám píše že sme malý holky, přitom mu je deset a nám dvanáct :D je to ubožáček x) a OMLOUVAM SE JESTLI JSEM SE JEHO SLABÉ DUŠIČKY DOTKLA

Opruzácké bývalé SB Seba

14. března 2009 v 18:50 | *Staňule for ♥Robin* |  Černá listina
Začalo to takhle: napsala jsem svému tehdy velmi milovanému SB Sebovi, jestli je gay :D měl to být blbý vtip, ale on mi začal nadávat, jako že sem kráva a že se se mnou nebude zahazovat a ´takový, a já mu jen odepsala, že to byl blbej fór a že se omloouvam, ale že svýmu SBčku nemusel tak hrozně začít nadávat.
A on furt do mě ryl, že sem jak malá a...už si nevzpomínaqm, ale chci říct že je pěkně nefér a svýmu SB, jako mně neměl nadávat protože teď se mě zastávaj mé SB, třeba štěpa, děkuju x)
a je pěkně trapnej a chci říct že je to debil, né gay :-D
Protože se nechci nikde, na netu ani ve škole hádat, ukončuiju to tim že mažu jeho blbý komenty, jako třeba tento:

[4] Seba, Web, 14.3.2009 15:40

Víš co já se stebou zahazovat nebudu tu hnusaško hnusná ty běhno rozmrdaná krávi hnusná a to byla stranda opravda!Poslední otáku proč bych měl být teplej hm?Tak jsem se spletl a není to jedno jestli to je malina nebo vlkodav !A blog ti nezávidím proč bych měl...?Hm....Nejsem zavistiví jako ty....A pořád jenom komanduješ a chováš se jak dvouletá holka co si hraje napísečku...

A teď si pořádně přečtěte komentáře, co jsem mu předtím psala já, a zjistíte, že vůbec nic z toho není pravda, nekomanduju ho, ani to ostatní!!!!!!! Ty moje komenty jsou na jeho blogu v prvnim článku.

UPOZORNĚNÍ: BYL TO PRÝ CELÝ OMYL, VŠECHNO TO U ZA SEBU PSAL NĚKDO...JÁ VIM KDO A VĚTŠIAN Z VÁS TO ZJISTÍ TAKY. TA OSOBA SE OMLOUVÁ.

Jsem v 2.kole SONTalent

14. března 2009 v 18:49 | *Staňule for ♥Robin*
Mylsim žě ten můj výtvor je fakt super, uvidíte sami, jsem tam uplně poslední, v pořadí. Hlásněte pro Staňuli

Strašně moc děkuju sem vám vděčná :)
Jsem tam s tímto double pictem:


Moje vysoká návštěvnost...

14. března 2009 v 12:35 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Co k tomu dodat, moc děkuju. Neni to tak moc, ale když se koukete, je ráno a bylo tu 24 lidí x) a je jich ti 6...a celkem 4093 to je super, díky že mě navštěvujete, necítím se tu být sama :)

Jo taky hrozně děkuju za jakýkoli komenty, ale prosim reklamy a řetězáky pište tam, kde je napsaný že je tam máte psát, to znamená pod záhlavkem , dekujjuu
TOPlist

Je super se probudit se sluncem v okně...

14. března 2009 v 12:34 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Je to super, so probudit a po roce zase RÁNO idět slunce a modrou oblohu!!! supeeeer
sem hrozně ťastná a mooc se těšim až pudem poprví s Bobem ven. Hrozně se těšim. Ale
bojim se že třeba se vysmekne z vodítka a uteče, nebo tak..., toho se mooc bojim!asi si s
sebou vezmu dobrůtky x) ale nwm jestli pudem dneska, je ještě celkem zima ikdyž je
asi 11 stupňů...Bobeš by zmrznul, tea to doslova ne, ale ještě nevim, navíc, přestavovala
sem si pokoj, prohodila nějaký skříňky, stůl, dokonce i tu obří Bobešovo klec, a všechno
sama jen brácha mi pomoh odžíznout koberec, děkuju :)


Potkala jsem kočku, aneb krátký mourovatý příběh

13. března 2009 v 17:12 | *Staňule for ♥Robin* |  Zážitky a výlety
Já vím, každý si řekne: "to neni žádnej zážitek, potkat kočku...." ale bylo to jiný, než jenom
POTKAT KOČKU.

Ta kočka se totiž plížila jako lvice, zatímco před ní něco zobal holub - to už byl zážitek. Já se o toho holuba bála, tak jsem ho vyplašila, a on uletěl. Ta kočka se na mě vyčátavě otočila. Jako by chtěla říct, že to byl její holub a chtěla ho ulovit, nebo co.
Pak šla z trávy a začla se na zádech válet po chodníku. dělala jsem na ní "čičí, čičí!" a ona se otočila a kouilela svýma zelenýma očima. Pak jsem se obrátila a chtěla jsem odejít, jo, mezitim jsem se jí začla omlouvat že sem se nemohla dívat jak třeba an toho holuba skočila. Zní to dost bláznivě ale se zvířatama si někdy povídam x)
No, a najednou přeběhla okolo mě a skočila na strom. vyšplhala do nejvyšší větve a věřte nebo ne vypadala jako levhart.
Strašně elegantní.
Stoupla sem si před ten strom a ona se zvědavostí skočila dolu. Já si klekla a ona se ke mně začla lýsat :D mi došlo že to neni divoká kočka, to je jasný, když měla červenej šáteček xD ale bylo to krásný.
Já sem jí hladila, a ona se strašně mazlila, pak si lehla na záda a já jí začla drbat na břichu, což se jí nelíbilo a zdrhla.

Neměla sem sebou žádnej foťák ani mobil, tak tu máte aspoň fotku, jak hodně podobně vypadala.6. Design - nej - ležící Robinek

12. března 2009 v 20:34 | *Staňule for ♥Robin* |  Designy
Měla jsem ho tu strašně douho, charakterizoval mi blog, ale už jsem chtěla po dlozuhý době změnu, navíc, si trošku přivolat jaro x), slibuju, že až mě omrzí ten, co jsem si jako nový nastavila, což bude za dlouho, je krásneeej, si sem vrátim tenhle tmavej↓ nebo udělám letní, uvidím, jo? ppp

A líbil se vám Robinovskej dess? x)
Nekopčit, je to sice podškráblý(jak říká míša x), ale nekopčitNávštěvnost? x-D tohodle článku si lidičky nevšímejte x)))

12. března 2009 v 20:33 | *Staňule for ♥Robin*


hana soukupova mattoni, nahá markéta hrubešová, naha kucharova, pauhofová nude, fialova naha, pauhofová foto, norisová nahá, marcela brezinova foto, tereza voriskova naha, reklama na matoni, šťastné chvilky avon , reklamné znelky matonni, reklama mattoni, marcela březinová fotky leo, mattoni soukupová reklama, hana soukupová naked, lejla abbasová nahá, žilková nahá, šťastné chvilky avon, zuzana fialova naha, mattoni modelka, naha mahulena bocanova, hana soukupova nude, reklama mattoni hana soukupova, markéta poulíčková mp3, marketa poulickova nahá fotky, hana soukupová nude, mattoni hana soukupová, berenika kohoutová nahá fotky, nahé učitelky, naha holka, tereza voriskova foto, hana zagorova torrent, hana zapletalová trnavský, bartošová a poulíčková, lucie hadašová nahá, matoni modelka, nahá norisová, hana soukupová mattoni foto, voriskova foto, helena vondráčková nahá-foto


hana soukupová nahá, pawlovská halina nahé fotky, marie doležalová nude, naha tereza pergnerova, nahe reklamy, hana soukupová fotky, nahá tereza pergnerová, světlana zárubová nahá, ukradené fotky z libimseti, reklama na mattoni soukupová mp3, hana soukupová mattoni, pauhofova naha, marcela březinová foto, nahá eva ajchmajerová, reklama na mattoni, mattoni mp3 soukupova download, mattoni s modelkou mp3, mp3 k mattoni reklama s modelkou, renata langmanova nude, mattoni reklama hudba, matoni reklama mp3, eva aichmajerová video, reklama mattoni video, tah sportky 16.11.2008, verešová foto naha, reklama na mattoni hana soukupová, web tatiana pauhofová, hana soukupová foto, reklama mattoni soukupová, naha durianova, allegra versace foto 2008, cvičí nahá, download soundtrack z reklamy na mattoni s hana soukupova, hana soukupova nahé fotky, hana soukupová míry, hana soukupova míry, tatiana pauhofová foto, soukupová mattoni, hanka kynychová nahá, soukupová hana, nahá durianova

tajné galerie libimseti

tajné galerie libimseti, jak se natáčela reklama na mattoni, hudba k matoni, dívka z reklamy na mattoni, mattoni star mp3, nahá langmanová, topmodelka soukupová nahá v reklamě, mattoni natáčení, hana soukupová modelka, hana soukupova porn, melodie v reklame na matoni, píseň reklama mattoni už není, mattoni tv reklama vodní šaty, tatiana pauhofová nahá, tatiana pauhofová fotky, naha mesarosova, norisová foto, naha gondikova fota, hana soukupov, hana soukupová matoni, kostková nahá, naha hanka kynychová, marie doležalová nahá, matoni reklama, hana soukupova mattoni, mattoni reklama, tajné fotky, ucitelky nude foto, hana soukupova nahá, nahá berenika kohoutová, www.halina pawlovská naha, galerie libimseti, hana kynychová nahá, pavlína wolfová foto, hana soukupova reklama, hudba k reklamě matoni, hana soukupová, vodní šaty a mattoni, nahá balogová, mattoni hudba download, naha durianova fotomontaz, norisova nude

reklama matoni

reklama matoni, zasnubni prsten hany soukupove, hadašová pictures, hadasova fotografie naha, hanka libimseti, reklama na mattony, zuzana norisová naha, soukromé pasti nahá, matonni nahá, hana mašlíková fotogalerie, nahá dívka, tereza voriskova foto naha, halina pawlovská nahá, líbím se ti tajné fotky, nahá ďurianová, píseň mattoni, modelky monika soukupova, hudba z reklamy mattoni, libim se ti ukradene fotky nahé, hana soukupová, nahá světlana zárubová, modelka reklama matoni, soukupová topmodelka, vodní šaty, nahé holky z raftáci, mattoni soukupova, nahá martina balogová, natáčení reklamy matoni, umístila, naha hanka soukupova, hudba reklama soukupova mattoni, nahá hana soukupová, hana mašlíková naked, tajne fotky z libim se ti, naha zuzana fialova, nahá lucka, mattoni hana soukupova mp3, reklama mattoni soukupová mp3, zuzana norisová šaty, nahé dívky libimseti, mattoni modelka bez vody

soukupová hana mattoni

soukupová hana mattoni, nahé 14 15 16 leté, náhá pauhofová, šťastné chvilky avon jsou, náhá aichmaierová, dj maláčová, halina pawlovská naha, ajchmajerova nahá, topmodelka soukupová nahá, naha eva ujfalusi, zuzana norisova stardance saticky foto, dominika mesarosova naha, martina balogová nahá, naha patrasova foto, hudba k reklamě mattoni, reklama mattoni nahá, libimseti tajne, naha vondrackova rapidshare, reklama matonni, matonni reklama, hana soukupová fotografie, matoni mp3, hana soukupová - topmodelka, naha norisova, topmodelky, libimseti, aichmaierová nahá, borhyová nahá, hana soukupova foto, moštarna rožnov, marcela březinová porno, tajne fotky celebrit, hana soukupová porno, nahé bez šatů, berenika kohoutová, vlaďka erbová naked, lucie borhyová nahá foto, nahá keira knightley foto, nahé holky 18 let, zuzana norisová nahá, nahé foto topmodelky

tatiana pauhofová naked

tatiana pauhofová naked, zuzana norisova nahá, berenika kohoutová nahá, marketa poulickova mp3, nahá matoni, batulkova fotogalerie, tajné foto, reklama matonni mp3, hana soukupová nahá naked, kynychová nahá, tajné fotky z libimseti, znelka z reklamy na matoni, halina pawlovska nahá, šťastné chvilky avon 16.11., v aute nahá, hana soukupova- mattoni, reklama na matoni mp3, hana soukupová matonni, píseň mattoni mp3, libimseti tajne fotky, nahe holky z libimseti foto, tatiana pauhofová naha, fotky libimseti tajné, hanka kynychová nude, marcela brezinova naha celebrity, naha vyvolena lenka, marcela brezinova nahe fotky, zuzana norisova naha, sandra nováková nahá, nataceni mattoni, reklama mattony herecka, hana soukupová mattony, modelka z matony, reklama na mattoni video, auto v reklamě na mattoni

-------

njn zde máte text xDD mě to píchne.. a můžu vám to nabídnout.. a vám to pomůže.. xD sakra to je husťárna xD

Info pro vás ze dne 12.3.2009

12. března 2009 v 15:44 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
SB, pokud jste si všimli, že nejste v mém menu, nebojte se, jste. Akorát musíte kliknout na
novou rubriku v menu dole "seznam SB" jen jsem zkrátila menu x)

To patří i k novému designu, líbí se vám, myslím že je celkem dost jarní x) dala sem si fakt
práci x)

Spolu s nastavováním toho designu jsem změnula i trochu menu, teda spíš celkem
hodně x) připlácala pár nových rubrik, když se pozorně podíváte, najdete je. Napovím,
třeba nová rubrika "moje blogy"...

Jo, dávám si pauzu od designů na přání, hrozně to vyčerpává většina z vás asi nemá
ponětí o čem mluvim, jak mě může vyčerpávat hejbání myší??? Normálně! víte jak mě
z toho bolej oči? záda? hlava? zadek???? Je to hrozný navíc v tom už ani nemám přehled
spousta z lidí mi píše na icq nebo do komentářů a já si to pak nepamatuju, pište do objednávek!!!

Jo a některí si asi nevšilmi pravidel k designům, takzvaného DD jako důležitého dodatku,
že už nechci aby si o dessy psali ti, kterým už jsem dělala, takže nevím co mám na to říct anuschce, už jsem jí na icko psala že udělám, ale ona si nejšpíš nečetla znovu pravidla pro designy.........Náhled mýho jarního designu

11. března 2009 v 20:23 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Ten jeden design už mám, dala jsem si fakt dost práce, a myslím, že další už dělat nemusim, možná, když se budu nudit, ale ptám se jestli už ho mám nastavit x)))???

A líbí? (Náhled - KLIK)
Jo a nekopírovat je můj. Takže bacha

jo, už jsem ho nastavila, ale jen tak načrtla, ráno to dodělám jo?Tak už mám tři kandidátní barvy na jarní design!

11. března 2009 v 12:45 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Chci poděkovat všem co napsali svůj názor na ten jarní dess co chci udělat. Fakt díky za komenty, nejenom u toho článku o jarním dessignu.

Dopspěla jsem názoru, že udělám ten design buď žluto - bílý, protože sem udělala žluto hnědej a vůbec nevypadá jarně, je krásnej, ale ne jarní!!!

Takže buď žluto bílej, ještě udělam, nebo bílo zelenej, nebo zeleno žlutej, protože louka je zelená se žlutejma pampeliškama x)))

Nebo udělam všechny a pak si vyberete sami x) to je asi nej řešení, ne?????

Dodatek: tohle píšu ze školy :-D


Chci udělat jarní dezz - fakt prosím čtěte

10. března 2009 v 18:14 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Chtěla bych si udělat jarňák, nějakej žlutej, to se mi hrozně hodí k jaru, navíc si to pěkně představuju x) všechno bych sladila do žluta i pixelky a tak, a trochu asi i do hněda x) tak písněte zda je to dobrej nápad, protože si nejsem jistá jestli si tenhle blog pak povede furt tak dobře jako s tímhle zeleným designem. prosím moc hlavně SB aby poradili!!!!

Jo a tak ymám otázku, jestli má bejt ten dess s irskym vlkodavem nebo rači s robinem, nebo jak to mám zkombinovat?? poraďteeee
Moje vysvětlivky - co je to UPC?

10. března 2009 v 17:16 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Předem upozorňuju, a to nepíšu jen tak, !!!!!!NEKOPÍROVAT!!!!!Ani nijak !!!!!!!NENAPODOBOVAT!!!!!!!!!! Protože jsem to vymyslela já, některý vymysleli známí, ale prostě nekopírovat!! Ty vykřičníky jsou pro kopíráky, ale né pro mé SB :)

Takže, co to znamená upc?:

Upc: u pece
Upc: u počítače
Upc: upírci :-D (to sem vymyslela teď)
Upc: U paca (u paka, někdo je pako)
Upc: u pracky ( u ruky)
Upc: u placky (placka)Photoshoot 0.1 - naše, za poslední dobu

10. března 2009 v 7:02 | *Staňule for ♥Robin* |  Fotky
Je těch fotek škoda, když je dam do článků moje kecy, tak je takhle pěkně hromadim x) vždycky po čase x)
Myslím si že to všichni víte

10. března 2009 v 7:02 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Všichni víme, a všichni se snažíme na blogu své psy proslavit a říct tím "ten můj pes je lepší než ten tvůj!" Ale v tom to přece holky neni, ti psi jsou všichni jedineční,schválně, běžte na jakejkoli psí blog, a koukněte se do záhlaví na toho nádhernýho labradora/křížence/borderku/vlkodava/chrta/to ostatní :-D, ti psi mají svůj jedinečný život a jsou krásní, šikovní, a ani jeden z nich nestojí o to, aby jeho pán na nějakym blbym blogu o něm básnil :-D je to hezký, neřikam že nesmíme psát na blog hezký věci na svym blogu, nebo ho proslavovat, ale né tak, aby to vyznívalo jako nějaká urážka, že ostatní jsou nuly, protože žádný pes není nula. Co si o tom myslíte???TEĎ teprv začlo jaro!!! Jóóóóó ♥

9. března 2009 v 19:23 | *Staňule for ♥Robin* |  Náš deník

Vidíte ten rozdíl??? ta první fotka je včerejšek, a ta pod tím dnešek!!! (teda dneska je 9.)
↓↓↓ČTĚTE JE TO PĚKNÝ↓↓↓


2. hodina, angličtina: Smutně koukám aposlouchám vysvětlující učitelku. Kouřové mraky objímajáí všechno na obloze. Něco se zablyští na vlasech jedné spolužačky naproti mně. Otočím se na okno zamnou a čeká mně příjemný ŠOK. Slunce září jako nikdy jindy a nebe přímo svítí modří. V duchu si říkám, Teď teprv začlo jaro! Slunce jakoby přišlo s životním úkolem : přinýst mi v paprscích dobrou náladu. A slunci já udělám radost, v tu chvíli splnilo svůj úkol :) Veselo na mě přišlo, a všichni kámoši a kámošky (skoro x)) Taky, byla sranda a už sem se necítila jako rozcuchaná, rozespalá s kruhy pod očima. Byla jsem na jaře a vduchu kolem mně byly stromy a já byla hlavou s Robinem v Šárce to je jakoby takový místo skály, voda, lesy, potoky). Ale pak se to zase začlo zatahovat, a zase zozhrnovat, mraky se pořád měnily, a jakoby chtěly odputovat pryč, a to se jim podařilo, když jsem večer po škole po hiphopi přijela, všude bylo blankytně modro a vzádu žlutá obloha, a červánky.
Jsem za to vděčná každému kdo o tenhle pocit stál se mnou :)

PS: 3. kolo VGS začne asi ještě za nějakej čas, několik lidí nemůže najít foťák, jiný mi to neposlali, no zkrátim to, aktuálně mi jich poslalo téměř pět :-D Ale tak počkáme...

tady je dnešní (9. března 09) ftoka Robina se mnou venku, taky mu to stou blanketnou sekne co?? ;-)↓Test Mých SB, kdo je věrnej a kdo ne? Uvidíme vy lumpíci :-D

9. března 2009 v 19:06 | *Staňule for ♥Robin* |  Info
Nevim proč to píšu, chci vědět jestli všichni fakt rádi se mnou BSéčíte, a ne že ste jenom sbírali SB a narazili náhodou na mě, chci si ověřit vaši důvěru, shválně nikomu z mých SB nedám upozornění, a uvidíme jestli sem chodí x))) Nebo ne, napíšu každému do komentů, jenom: " důležitej článek (u mně)" jo? :-D

Tak písněte, vy SBčka, jenom jestli chcete bejt nadále moje SB a proč, nepište takovýty kecíky, tvůj blog je nej a takový, prostě něco originálního ;-) sem zlá co? :)))

Máte na to čas do zítřka (10.3.09) do večera, kdo to nestihne, smažu ho z SB, a když mi pak napíše do komentářů, že někam odjel a že někde byl, zase si ho přidam jo? ale nekecejte!!
pp

ZMĚNA:
nechám to tu tak dlouho dokud se všichni nezapíšou, a když to tu bude fakt už hodně dlouho, tak toho, kdo se nezapsal, smažu. Bohužel když si toho někdo nevšim, tak ať mi to řekne potom a já ho zas přidám! to je důležitý nechci někoho kdo za to nemůže mazat!

Už mě ty mraky nebaví, co vás?

8. března 2009 v 18:04 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Mě už to fakt nebaví víte jaký to je když vám přeteče vana, zatímco se snažíte pochopit fyziku (nakonec pochopila x)), v televizi slyšim samý "havárie aut, zastřelil, mrtví, strašné následky......... všichni doma maj blbou náladu a navíc už nemůžu vydržet ty mraky, je jich hrozně moc, jsou šedý, není vidět na oblohu, já chci konečně modrou oblohu a slunce!!!!! Prostě potřebuju světlo protože jinak to už prostě nevydržim, pomozte mi x))) prohrábněte mraky ať nám sem svítí slunce!!!!!!! pak budu mít náladičku a zas se budu smát x)

2 Videa jak Robin líže sklo!!!!!

8. března 2009 v 12:54 | *Staňule for ♥Robin* |  Naše videa
FAKT SUPER, UNIKÁT!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A NEKOPÍROVAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A JEŠTĚ JEDNO, MOŽNÁ LEPŠÍ KVALITA...
Na co všechno myslím, co se mi chce, jak se těším na jaro?

8. března 2009 v 12:44 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Už mam trochu lepší náladu ptože se trošilililililinku vyjasnilo, je větší světlo oproti včerejšku a posledním dvoum měsíců, ale stejně je to an nic.

Nechci do školy, vůbec, jako některý účitelky třeba na fyziku, zemák, nebo češtinu či výtvarku mám ráda, ale některý vnímam jako hovno na mý podrážce a přímo nesnášim ty vopruzky, ale řikam některý.

Ńavíc píšem další testy :(

Ale hlavně jsem na nic z toho, že už je vlastně jaro ale vůbec to tak nevypadá, těšila sem se že zavedu rubriku "procházky s Bobešem", ale jak to tak vypadá kvůli počasí si ještě počkam...

A taky už nevím co mám psát, co sem mám dávat, jo, mám hodně nápadů ale o žádnym si nemyslim že byste ho chvalitebně okomentovali, což je na nic, protože když chci mít u jednoho článku aspoň 60 komentářů, musim ho tu nechat 1 den, a to je na mě moc dlouho :-D anvíc každym článkem co napíšu se vzdaluju od těch dobrých co jsou dole....

A nepočítám s tím, že někdo prokoumává moje rubriky, nebo jo???????????????????? To by bylo super x)

To je přesně obrázek, pod kterym sio představuju JARO. Až s Robinem pudeme k vodě, do šárky, nebo do hvězdy a bude svítit to sluníčko, a budem se snim koupat, zmrzlina, vůně, ááááách!
↓↓↓ jak dlouho mám ještě čekat? ↓↓↓


Robin jako štěně - to musíte vidět

7. března 2009 v 15:19 | *Staňule for ♥Robin* |  Fotky
Jen tak jsem hledala v albech, a našla jsem několik Robinových fotek. Ne ledajakých fotek. Fotek, kde je Robin ŠTĚNĚ. Je to unikát, musela jsem to znovu vyfotit(ty fotky) protože v počítači žádnou takovou nenajdu. Važte si toho takových článků je tu málo.

Taky chci upozornit na další unikátní článek, kde jsou nádherné fotky, jak jsme byli s Robinem a se štěnětem Dášou na horách :) Určo se koukněte TADY.

Ty fotky Robina jsou dost roztomilý, se nelekněte jak sedí jak pavouk s těma hnáama x) vždycky nevěděl kam má ty tlapy strčit x) se u nikam nevešly :)
A sorry za tu kvalitu, fotit fotky neni tak jednoduchý :-D

Prosím klikněte na celý článek! jinak to nestojí za nic!

Sem si vyrobila tapetku.....s vlkodavamaaaaaaa

7. března 2009 v 13:36 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Jůůůůůůůů písněte že je to rozkošnýýýý!! tolik vlkodavských čumáků sem v sedmym nebi x) Ale nekopírujte jinak vás uškrtim je to MOJEEE x))Na horách, aneb jedny z nejhezčích fotek... světa x)

6. března 2009 v 15:55 | *Staňule for ♥Robin* |  Zážitky a výlety
Dáša s Robinem si tak hráli, fakt nmoc, dášu už to někdy pěkně sr...lo, ale maj se rádi blbli spolu ve sněhu a mám i video, dost dlouhý tak ho někdy na blog přidam ale teď se mi nechce :)
Nemůžu říct, že ty hory byly úžasný, ale byly super, ten tejden. Plno sněhu, Dáša s Robinem se pěkně vyřádili, Ale co je nejlepší, co je nejlepší že mam, nojo vzpmínky x) ale něco na co se dá dívat, je nejlepší, že mam těhle deset ůžasnejch fotek'!!! podle mně sou to jedny z nejkrásnějších fotekm co sem kdy nafotila a musim říct že sem je všechy fotila já x) foťákem!

+ Dodatek kolem designů...
Vy to asi nepchopíte, nevím... ale vy, co jsem vám udělala design, a objednali jste si další dess, fakt je to fuška a proto odteď každému člověku dělám jen jeden design, ne víc. Možná je to přísný ale to musí bejt. Budu hodná a těm co si napsali, ten další design udělám, ale ne hned. ostatní budou mít přednost. ale do budoucna, každýmu dělam jedom jeden design!
Všechny mocky prosim aby klikli na "Celý článek"!!!!!! díky muck!