.
..

......ANIMALS... STAŇULE...OTHERS


.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Leden 2009

Nebudu tady

30. ledna 2009 v 13:43 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Moc všem Sbénkům děkuji za veškeré komenty v posledních článcích, jsem vám moc vděčná že chodíte na můj blog a proto důležité oznámení:

Dneska zachvíli odjíždím k babičce, takže tu celej dnešek a zítřek nebudu, nevím kdy se zejtra vrátim, asi večer, jedem do aquaparku v Berouně. Mno takže až se vrátim hned jak to půjde písnu několikrát do new článků všem milovaným LoVe SB, tak se těšte a tady máte na památku fotku Robina a nějakých těch vlkodavek a vlkodavků.........................♥TOHLE JE STRAŠNEJ PREDÁTOR:

PŘESNĚ TAKOVOU CHCI MÍT:


Nejhezčí vlkodavsé fotky

29. ledna 2009 v 19:03 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Tady jsou fotky irských vlkodavů, které jak je už známo miluji, ty fotk tu jsou jen ty nejhezčí xD


léto 06Kliknutím zavřete okno

Můj plán do vzdálenýho budoucna

29. ledna 2009 v 18:15 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Miluju psy, všechny, zvlášť ty obrovitánský. Proto mám plán. Už dlouho. Odstěhuju se do svýho bytu nebo někam, asi tam kde teď bydlí nejstarší brácha Z. Budu mít bílou fenku vlkodava jménem Trinity, budu jí říkat Trindo nebo Try, ale to ještě vymyslim. Pak pejska vlkodava s černou barvou jménem Norbert. Ty jména nejsou jistý ale nějak s emi zalíbily a chci je.

Teď mě ale napadlo: Budu mít jen bílou fenku vlkodava, jménem Trinity nebo jinak, to je fuk, a budu s ní cvičit Dog dancing, protože je to asi nejlepší sport a dělám ho s Robinem, ale né závodně, zatím. Když uvidím, že trindu hodně zvládám a je to super, bud si jí nechám nebo si ještě pořídím Norberta, ale spíš jen Trondu LOVE!♥

O Irských vlkodavech:

.:KLIKNI:. a dozvíš se o plemenu, které láskuju♥

O Irském vlkodavu ♥

29. ledna 2009 v 18:12 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky

Celkový vzhled:
Irský vlkodav by neměl být tak těžký a masivní jako doga. Avšak měl by být větší než deerhound, kterému je jinak podobný svou velikostí, majestátem, silnými a dobře tvarovanými svaly, lehkým a aktivním pohybem, hlavou nesenou vysoko, ocasem lehce ohnutým směrem vzhůru.

Hlava:
Dlouhá, k nosu se zužuje, lebka nepříliš široká, čelní stop naznačen.

Čenich:
Dlouhý a mírně zašpičatělý.

Skus:
Ideální je nůžkový, lehčí odchylky přijatelné.

Uši:
Malé, složené, nesené stejně jako u greyhounda.

Krk:
Raději dlouhý, silný a svalnatý, klenutý, bez volné kůže tvořící záhyby.

Tělo:
Hrudník velmi hluboký, prsa široká, hřebet raději delší než krátký, bedra mírně klenutá, břicho vtažené.

Ocas:
Dlouhý a silný, nesený v mírném oblouku, dobře osrstěný.

Tlapy:
Přiměřeně velké, okrouhlé, nenatáčejí se dovnitř ani ven, prsty sevřené a klenuté se silnými ohnutými drápy.

Srst:
Hrubá a tvrdá na celém těle a hlavě. Zvlášť dlouhá a hrubá nad očima a na spodní čelisti.

Barva a znaky:
Uznávané barvy jsou šedá, žíhaná, červená, černá, čistě bílá a jiné barvy, které se objevují u deerhounda.

Hmotnost a velikost:
Minimální výška u psa by měla být 79 cm, minimální hmotnost 54,5 kg. U fen je minimální výška 71 cm, minimální hmotnost 40,5 kg. Všechna zvířata pod tyto parametry se musí postihovat. Velká hmotnost spolu s kohoutkovou výškou a přiměřenou délkou těla je požadavek, který by měl být cílem.

Vady:
Příliš těžká nebo lehká hlava, příliš vyklenuté čelo, velké a zavěšené ucho, krátký krk, příliš úzký nebo široký hrudník, pokleslá, vpadnutá nebo příliš přímá záď, křivé přední končetiny, příliš pokleslé nadprstí, vybočené tlapy, rozevřené prsty, příliš zatočený ocas. Celkový nedostated osvalení, krátké tělo, růžově nebo játrově zbarvené víčko, jiná než černá barva na pyscích a nose. Příliš světlé oko.

Seznam bodů podle důležitosti:
1. Typ: irský vlkodav by neměl být tak těžký jako doga, ale mohutnější než deerhound, kterému se jinak typově přibližuje
2. Velký a majestátný vzhled
3. Pohyb lehký a aktivní
4. Hlava dlouhá, vysoko nesená
5. Přední nohy silné, rovné, loket dobře ustavený
6. Stehno dlouhé a svalnaté, lýtko svalnaté, kolenní kloub dobře zaúhlený
7. Srst hrubá a tvrdá, speciálně tvrdá a dlouhá nad očima a pod čelistí
8. Tělo dlouhé, žebra dostatečně pružná, silná záď
9. Bedra mírně klenutá, břicho dobře vykreslené
10. Ucho malé, složené jako u greyhounda
11. Tlapy přiměřeně velké, okrouhlé, klenuté, uzavřené prsty
12. Krk dlouhý, silný, dobře klenutý
13. Hrudník velmi hluboký, přiměřeně široký
14. Silná, rovná ramena přiložena k trupu
15. Ocas dlouhý, silný, lehce zakřivený
16. Oko tmavé

Poznámka:
Uvedené body v žádném případě nemění Standard, který musí být přísně dodržování. Body nám jen určují pořadí důležitosti. Při odchylkách má vždy přednost Standard.
Psi musí mít patrná dvě varlata zcela sestouplá v šourku.

Historie plemene
Vlkodav je prastaré plemeno jehož historie se počíná u kmenů Keltů, kteří byli výbornými chovateli dobytka, ale i psů. Měli plemeno, které dokázalo ubránit jejich stáda před vlky, pomohlo jim při lovu a chránilo jejich majetek. Podle legend byl tento pes často vyšší než 120 cm a nebyl pro něj problém ulovit jelena.
První písemnou zmínkou o vlkodavu je dopis římského konzula Quinta Aurelia Symmacha (z roku 391 n.l.), který ve svém dopise děkuje bratru Fláviovi za pár obrovských hrubosrstých psů.
V Irsku se vlkodavům dařilo až do doby, kdy vlci přestali představovat hrozbu pro obyvatelstvo a velicí psi ztratili svoji práci a bylo příliš obtížné je živit. Protože tato situace trvala velmi dlouho, plemeno téměř vyhynulo. Za jeho záchranu vděčíme kapitánu Grahamovi, který posbíral poslední vlkodavy, co v Irsku a Anglii žili a začal s obnovou plemene. Bohužel, jedinců vhodných k chovu bylo tak málo, že byl nucen k původním vlkodavům přikřížit i deerhoundy a dogovité psy. Jeho práce však byla odměněna velikým úspěchem, když koncem 19. století uznal anglický Kennel Club vlkodava jako plemeno (v roce 1885 byl založen The Irish Wolfhound Club of Great Britain) a uznal i jeho standard, který kapitán Graham sestavil a který až na malé změny platí dodnes.

Jaký je

Vlkodavi jsou oblíbeni především pro svůj typický "rozcuchaný" vzhled, velikost a mírnou povahu. Jsou velmi oddaní své rodině, dobrosrdeční a přátelští. Zároveň si však velmi dobře pamatují dobu, kdy hlídali pozemky svých pánů a je pro ně hračkou být dobrými hlídacími psi. Pro jejich velikost a sílu je však bezpodmínečně nutné, vychovat je v co nejútlejším věku, později je výchova velmi nesnadná, neboť nevychovaný vlkodav se často stává paličatým a jako takový je pak více než pro radost na obtíž. Pokud však je výchova zvládnuta včas, stává se z vlkodava ideální společník člověka. K malým dětem se chová velmi ohleduplně a opatrně. Podobný postoj jako k dětem si zachovává i k domácím zvířatům.
Vlkodav je zařazen mezi plemena chrtů a to, že nejde o náhodu poznají jeho majitelé ve chvíli, kdy pes spatří běžícího zajíce, srnu, kočku nebo i list pohybující se ve větru. Mnoho vlkodavů miluje běhání, bohužel dostihy chrtů jim obvykle příliš přitažlivé nepřipadají, protože považují často za velmi podprůměrnou zábavu běhat pořád dokola za jedním igelitovým střapcem. Poněkud větší nadšení často projeví při coursingu, tedy terénním závodu, kdy se trať mění a psi tedy běhají pokaždé jinak. Pokud si zamilují tento sport, je úžasné je pozorovat při jejich běhu.
Vlkodav je fantastické plemeno, které v sobě nese mystiku z dávných časů, hrdost svých původních pánů a laskavé srdce. Tohoto psa si nezamiluje každý, ale kdo pochopí jeho duši, teprve ten pozná, o čem je řeč, když se řekne: "Pes králů - král psů".
Asi nejhezčí prochajda, čtěteeeeeee

29. ledna 2009 v 16:37 | *Staňule for ♥Robin* |  Náš deník
1. část procházky

Byla to asi naše nejúžasnější vycházka. Byli jsme tam dvě hodiny, vyrazili sme asi ve dvě. Nejdřív jsme s Robinem došli k M. baráku, kde jsme vyzvedli mojí nej kámošku M. Cesta k ní byla bez vodítka s košíkem, a cesta s M. za kopec (tam kam s Robinem já běžně chodim) byla to samý. Došli jsme na to místo, kam běžně s Robinem přes den chodím, a žačli jsme cvičit. Bylo tam na zemi plno šišek. Byl z nich úplně na jedli, nechápu proč! v minulých dnech prostě znuděně skákal na ruku nebo si lehnul a nechtěl cvičit, a teď, když jsem držela šišku a řekla hop na ruku, skočil na mě tak rychle všema čtyřma, že sem to ani nezpzorovala a šišku mi vzal :-D Ježiš to byl fofr!!! Nechápu to, šišky ho prostě rozhejbou a daj mu chuť do cviků. Nešly nám ty cviky, jako je popros, a skoč na ruku (předníma). Protože při těch musí být trochu klidnej, ale jak nebyl, tak místo popros vyskakoval asi do 3 metrů nad zem a místo skoč na ruku mi skočil skoro přes hlavu (to je obrazně). Využila jsem tý dovádivosti a zkusila jsem Robina naučit nové povely a to: tlač mě předníma dozadu, proplétáni mezi mou chůzí a taky podlez mě pozadu, ale to oc nepochopil. Tlačil mě předníma, tak, že sem právě řekla hop na ruku a on mu skočil strašně vysoko a divoce až na rameno, a já jakoby couvala a říkala no pojď, pojď! a on šel za mnou :) vypadá to že mě tlačí nebo že tančíme xD. a Znáte to, když učíte svého pejska proplétat se mezi vašeima nohama když chodíte, tak je strašně divokej a hrozně rychle to leze :)
No a Robin to přesně tak dělal, ale doma prostě znuděně nechápavě a bázlivě pomalu podlez jednu mojí nohu a lehl si. nechápu to. Super!
Pak jsme došli na to hříštko pro děti, kde jsem M. ukázala naší sestavku.

2. část procházky

Došli jsme nahoru na kopec na led. Tam poblíž si hráli dva psi? feny? tak sme zaostřili s M. pohled a zjistily, že feny xD tak sme Robina pustili z vodítka a on běželo jak hurikán a začali všichni tři strašně dovádět. Potřebovali se vyblbnout. Ta větší fenka měla tmavou barvu jako rotvajler, ale byla taková křehká a štíhlá a úzká. Už si nemůžu vzpomenout jak se to plemeno jmenuje. Ta menší byla bílá a chlupatá. podle mně německý špic, ale fakt si nejsem jistá. Ta větší s Robinem se honili kolem nás čtyř ( Já, M. dvě pani), a ta malinká je popohánělado zadku, štěkala a napomínala je, ať jsou rychlejší :-D Bylo to strašně rychlý prostě ti psy za sebou jako v provaze a dokola xD No pak se trochu vyběhali a Robin začal škádlit tu velkou xD ta se nenechala. Robin pak dělal všelijaký kraviny, třeba jí přeskočil přes záda, ba ještě vejš. Bylo to úžasný, to už měl sundanej košík, žádný psi tam nebyli. Potom už se Robinovi objevovaly u pusy sliny, prostě pěna, měl žízeň, ale velikánskou. Běžel na led a kousal ho. No aspoň se osvěží, a pak se začal i válet xD Takže to byla část procházky zábavná. (teda ta první taky, ale jako výcviková). Pak sme přišli domů a Robin se hned nachlastal a já čučim na hodiny jak na vejra. už sou čtyři??????????? JO.

Víte jak by to bylo nádherný foto jak se honili všichni tři? nebo jak Robin hrdě stál na kopci a v zádech měl západ slunce? Úžasná, ale do mobilu se mi nic nevejde, je vybitej a ani nemám USB :(

Proč jsem tu včera nebyla?

29. ledna 2009 v 13:34 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Moc se omlouvám, snad mě omluví i tohle -

- celej den jsem se na počítači učila ájinu, a hledala nějaký stránky o ní.
- Páč sme dneska psali Unit 3.
- Učila večer i na písemku z matiky.
- Chcete vědět, jak vypadal můj včerejší den? (zkráceně) čumte:

1. škola
2. doma - internet = učení
3. internet = učení
4. internet = učení
5. Robin - ven
6. pořád Robin - ven
7. Doma internet = učení
8. Internet = učení
9. Internet = učení
10. Internet = učení
11. Internet = učení
12. Internet = učení
13. Spát....

Ozývám se

28. ledna 2009 v 12:56 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Jsem ve škole na ICT tak se jen ozývám, až přijdu po týhle hodině, chci jít s Robinem zas ven, baví mě to když poslouchá :). Ale nepudu hned, nejdřív pauza xD tak papapa

Už mě serou ty reklamy

27. ledna 2009 v 20:53 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Sakra nevim co mam dělat ale už mě fakt serou ty blbý reklamy co mi
dávaj nad záhlaví!!! Nevim co mam udělat, aby tu enbyly, ale vadí mi to.
Podívejte se, jak mi to záhlaví na okraje stránky vůbec nepasuje co jsou
tu ty reklamy!!!!!!!!!!!!!!! To když sem někdo novej přijde tak si řekne jak sem neschopná a že neumim napasovat záhlaví na okraje stránky, jak sem debilní a tak!! Jako chápu že logicky kždýmu dojde že to je kvůli tý reklamě, ale stejně mi to doost vadí páč myslim ve smlouvě zakládání blogu se o ničim takovym nezmiňovali ale nechci kydat blbosti.................

Denní design (pěkný)

27. ledna 2009 v 20:26 | *Staňule for ♥Robin* |  Designy
Mně se hrozně líbí, ale tamten je přecijenom lepší, a navíc hlavní důvod, proč se vracím zase k tamtomu je, že se líbí vám :) a vy jste moje SBéčka. Byl tady jeden den xD Dobrý no, moc sem si ho teda neužila ale tamten stojí za ti :)

Náhled, Klik:


Dlouhá procházka krátký text

27. ledna 2009 v 19:46 | *Staňule for ♥Robin* |  Náš deník
Takže, už mě nebaví to psát jelikož je to furt to samý jako včera. Robin byl úplně úžasně poslušnej a Chdil u nohy i bez vodítka, poslouchal na slovo a běžel u nohy bez vodítka i naší trasu na tom dětskym hřišti nebo co to je. Byli jsme tam ještě za úplnýho světla, a když sme se vraceli byla úplná tma :) Jo mám video!!! ale jak už sem se zmiňovala nemám USB kabel nemůžu ho najít atkže slibuju hned jak ho najdu dám sem to videjko...............

Rozcestník → JÁ A ROBIN

27. ledna 2009 v 16:03 | *Staňule for ♥Robin*
Končí design Ležící Robin♥

26. ledna 2009 v 19:55 | *Staňule for ♥Robin* |  Designy
Takže, strašně moc se mi tenhle design líbí a dala sem si s ním fušku, nebyl tu moc dlouho ale nějakou delší dobu tu byl. je mi to líto ho dát pryč, rozhodla jsem se že to teď udělám. Ale fakt se mi ani nechce, ale zase mám možnost prostě, no chápete to, jaký to je, dát na blog nový design který si myslíte že se vám povedl :)..........................♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Tak tady je vzpomínka na ten design.......
záhlavko ♥

a pozadí stránky♥

Úžasná noční procházka

26. ledna 2009 v 19:27 | *Staňule for ♥Robin* |  Náš deník
Tak jsem byla zase s Robinem, ale už za tmy, a bylo to skvělý a nic se nestalo jako včera xD. Byl strašně poslušnej a trénovala jsem s nim chození u nohy i bez vodítka, a kupodivu strašně moc poslouchal, a objevil se tam i labrador!!!!! jako trošku zatáh, ale když sem řela přísně že deme a k noze, hned šel!!! super, a hodně sem ho pouštěla, skoro celou dobu neměl vodítko, jen když se mi zdálo že šel pes, tak sem ho zavolala (robina) a onhned přiběhnul, a dala sme mu vodítko, nebo když sme přecházeli přes silnici tak sem mu dala vodítko, jinak sem mu ho nedávala a když sem řekla, šel u nohy a byl hrozně šťastnej když sem ho pochválila jak je moc poslušnej :)

Jo a nabíječku na mobil už mám novou, ale nemůžu najít USB takže fotky nejsoou, prepačte :)

Cenka pro JaňulQu

26. ledna 2009 v 19:23 | *Staňule for ♥Robin*

Tak co s tím?

26. ledna 2009 v 17:26 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
ani moc nevím o čem psa)t xD, ale něco by se tu našlo jako vhodný téma xb. Mám v zásobě dva designy, a potřebuju vědět, jestli je tenhle starej už dost okoukanej na to, abych sem dala ten jeden novej. Ten novej je takovej neutrální, taky zelenej, takže chcete ho sem už???? u toho druhýho si budete muset počkat na jaro xD

Diplomek od nového úža SB xD

25. ledna 2009 v 21:25 | *Staňule for ♥Robin* |  Od SB
děkuji, Milé SB :)


Cenka od Aňulky

25. ledna 2009 v 18:52 | *Staňule for ♥Robin* |  Od SB
Díky je hezuuuu

Vycházka........xD

25. ledna 2009 v 17:38 | *Staňule for ♥Robin* |  Náš deník
No dobrý, byla jsem s Robinem SAMA na procházce, ale dlouhý, jako ne jenom na chodníku a za barákem, ale na kopci na ledě. Bylo to super, fakt sme si to užili, Robin byl na vodítku a já držela v ruce náhubek, bylo to super vozil mě za tim náhubkem xD, jo, tak sem se rozhodla, když byl tak poslušnej, že mu dam ten náhubek a sundm vodítko, dobře, udělala sem to, a teď poslouchejte. te´da spíš čtěte xD......
Robin poslouchal, teda spíš neměl co neposlouchatm, žádný povely nebyly, radši, aby se zas nerozdováďel, je totiž lumpík, využil by toho, že se ho snažim vychovávat a prudil by a utíkal xD. Takže celou tu dobu tam nikdo nebyl, a najednou se objevila malá fenka něčeho....robin si jí nevšim, tak sem mu řekla k noze a ignoroval mě, tak sem mu řekla: "k nožičece robinečkuuuuuuu!!" a roztáha ruce xD a přiřítil se ke mně jakože si chci hrát )to je můj trik xD)A měla sem ho zas na vodítku, teď si všim tý feny, a objevila se tam další, už větší, a Robin se za ní vydal přes led a nepáral se se mnou co za nim vlaju xD No a přímo před tim chlápkem s fenkou se rozmáznu na ledě jak lívanec a on: "ježiš neni ti nic? ses praštila do hlavy ne?" a já na to že ne, ale fakt mi nic nebylo, a robin zase schválně za tou druhou fenkou, kterou otravoval a prudil, a ona na něj štěkala xD to je grázlik!!!!! No, tak se tam za nim deset minut honim, a pak si řeknu, proč nepoužít můj trik???? ale jinej!
Prostě jsem šla pryč, neohlížela jsem se!! šla jsem pryč směrem k silnici k baráku...No a otočim se a robin na mě zírá s nastraženýma ušima.... tak běžim pryč...a on za mnou!!!!! prostě se bojí sám! on má strach že bych ho tam nechala!!! :-D Vychytanej nápad, co? =) no, přiběh ke mně a já se otočila a když nebyla v dohledu ta fenka, a sedni!! sed si, a styděl se, to je dobře! "co to je???? co to bylo no řekni?? když si tak chytrej tak to řekni!!!" pobízela jsem ho a on svěsil hlavi, tak sem mu dala vodítko a šli jsme, a jak byl poslušnej!!! xD

A fotky nemám, páč mi Bobeš rozkousal nabíječku na mobil kterej je vybitej :-D

Co takhle rekordík?

25. ledna 2009 v 15:14 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Rozhodla jsem se o rekord, chci dosáhnout 1000 komentářů u tohoto článku, je to šáhlý, ale sem zvědavá. Takže pište cokoliv, ale pište, doufám že dosáhnete víc než 1000, a přitom každý stý omentář odměním diplomkem :) Tak se snažte.

Anim - Klikajda od Markét

25. ledna 2009 v 14:11 | *Staňule for ♥Robin* |  Od SB
Moc krásná klikajda, děkuju Markét :) takovou měňivou bych fakt nezvládla xD


Co je to s Robinkem??????????????????????

25. ledna 2009 v 12:55 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky

POMOC!!!

Robin vůbec nechce cvičit a trénovat!!!! začlo to včera večer, prostě vždycky když jsem mu třeba řekla hop, jako a nastavila jsem koleno, prostě si sednul a usmíval se, jako by proved něco hroznýho, prostě mi přijde že to bere jako trest nebo co, ale vždyť ještě edavno se plnou chutí pouštěl do přeskakování!!! skákal předníma i na stůl, já nevím, včera jsme s bráchou fotili fotky jak robin právě přední dává na stůl, aprávě tak to začlo, že si lehnul, a usmíval se, asi se bojí,ale čeho???!!!!!

Jak kreslím a maluju?

25. ledna 2009 v 11:07 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
takže jsem se rozhodla sem dát fotky mých výtvorů, zatím jen těch nejlepších. Jste zvědaví, co umím? Tak si počkejte, za chvíli se vzbudí brácha, v jeho pokoji je nabíečka na foťák který je vybitý :) Tak se těšte.

Diplomeček od Patričky♥

24. ledna 2009 v 23:05 | *Staňule for ♥Robin* |  Od SB
Diplomek od Verči

24. ledna 2009 v 23:03 | *Staňule for ♥Robin* |  Od SB

Noční procházka

24. ledna 2009 v 19:58 | *Staňule for ♥Robin* |  Náš deník
Takže jsme se právě vrátili z vycházky. Byli jsme na kopci, kde udělali nedavno led, byla to děsná prča. Byla jsem tam s Robinem a s mámou, páč večer se celkem bojim Robina pustit bez košíku. A taky aby se neztratil :)

Fotka robina ve tmě xD: (to je vtip)

No, a pak jsem chytla Robina za postroj a on běžel na ledu k mámě na druhou stranu xD bylo to super jak horská dráha =) Pak jsme na trávě trénovali skoč mi přes koleno, a zkoušela jsem to rozfázovat, a zvednout u toho nohy, jako aby vzniklo skoč mi do náruče, ale nějak jsem to netihla, prolít předemnou jak střela xD

Diplomek od AxuShy & BaduShy

24. ledna 2009 v 16:33 | *Staňule for ♥Robin*

Dipláček pro Štěpu

24. ledna 2009 v 16:17 | *Staňule for ♥Robin*

Uvažujem...

24. ledna 2009 v 14:37 | *Staňule for ♥Robin* |  Náš deník
Takže uvažuju o tom, teda spíš bych hrozně chtěla s Robinem opravdu provozovat nějakej sport. Hodně mě zaujalo Agility, ale teď i tanec se psem. Tak nevím, vlastně je mit o jedno, co bysme dělali, protože Robina by bavilo všechno, jak vidíte, za dva dny jsem ho naučila hop na ruku, plaz, popros, skoč přes nohu a pomodli se. Takže jako by nebyl problém, učil by se rychle.

Mno, tak jestli máte nějakej typ, nebo jestli chodíte do nějakýho psího klubu, jako třeba na agility nebo dog dancing, tak písněte, nevim, potřebujeme ověřenej klubík :)

Video - Jak se Robin plazí

24. ledna 2009 v 13:45 | *Staňule for ♥Robin* |  Naše videa
Tak a máme tu videjko se mnou a sRobinem, tentokrát v normální poloze xD


Cenky za 2. Soutěžku

24. ledna 2009 v 12:04 | *Staňule for ♥Robin*
Tak snad se vám líbí
Cenka pro nové SBénko Veve

24. ledna 2009 v 11:17 | *Staňule for ♥Robin*

Cenka od New SB Veve

24. ledna 2009 v 10:59 | *Staňule for ♥Robin* |  Od SB
Děkuju!


Další cenka od SB -

24. ledna 2009 v 10:46 | *Staňule for ♥Robin* |  Od SB
Díkys, překrásnej (a taky dekuju za sprateleni)


Dipláč od SB Mášenky s Mirkou

24. ledna 2009 v 10:41 | *Staňule for ♥Robin* |  Od SB
děkuju pěkně, je hezounkej x)


Cenka od Sbénka (ZviratkaBflmP(e)sVz ♥

23. ledna 2009 v 20:59 | *Staňule for ♥Robin* |  Od SB
Děkuju mocc, milé SBénko ♥

Můj názor xD

23. ledna 2009 v 20:51 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Takžeeeee... já si myslím, že člověk může vlastnit jen jednu duši, nevíš jak to myslím? úplně jednoduše:

prostě si myslím že by lidé neměli psát nebo říkat o zvířatech co mají doma, že jsou jejich. Protožekaždý má svůj vlastníjeden život a nemževlastnit dva a ten pes nebo morče má svůj život taky.

taky někdynapíšu třeba "moje morče s králíkem", ale toprotože nevím, jak to mám jinak napsat :D
a chápu i ostatní, třeba SB že to píšou o "svých" psech :).....

Jen jsem se chtěla nějak vykecat xD

Robinek:


Cenka pro Verču

23. ledna 2009 v 20:35 | *Staňule for ♥Robin*
snad jeto správnej obrázek xD


3 videa z nových super povelů

23. ledna 2009 v 20:00 | *Staňule for ♥Robin* |  Naše videa

Juhůůůůůmámetu 3 videjka, první je povel skoč mi na rku, druhý skoč mi přes koleno a třetí je jak robin prosí. Sou fakt bezva akoráát žeeeee.....u nich musíte trochu nahnout hlavu doleva :-D myslíte, že to nevadí???

Skoč mi na ruku:


Skoč mi přes koleno:
Popros(toje boží):

No snad je to k něčemu a dá se na to dívat :)

Supeeeer!

23. ledna 2009 v 17:40 | *Staňule for ♥Robin* |  Moje kecíky
Je to supeeeer!!!!!!Robin úplně bezproblému skáče přes OBĚ moje kolena, a aniuž numusím mít před kolenem krabici, aby to neobešel, je strašně šikovnej!!!Mám v plánu sem dát ještě dneska video, aler bracha řek že nás natočí za chvilku, tak se těšte!!! ani ještě nevím, jestli to video půjde dát do toho programu comám na předělávání formátu, ale stejně se těšte a držte mi prosím palečky aby tam dát šlo!!! díky!

TO ROBIN KOUKÁ NA MĚ :)

Ikonka pro SBé Anuschku

23. ledna 2009 v 17:03 | *Staňule for ♥Robin*


Cenka od Štěpy za spřátelení

23. ledna 2009 v 16:28 | *Staňule for ♥Robin* |  Od SB
Moc děkuju :)


Cenka pro Mášenku s Mirkou

23. ledna 2009 v 16:24 | *Staňule for ♥Robin*

Líbí?

Cenka pro Markétku - za spřátelení

23. ledna 2009 v 16:07 | *Staňule for ♥Robin*
Tak snad se ti líbí :)


Robin jak se modlí a prosí

23. ledna 2009 v 13:41 | *Staňule for ♥Robin* |  Fotky
Mám tady fotečky, některé jsou nepovedené ale to schválně abyste věděli jak prosí :-)) pak jsem toho využila a zkusila jsem, aby dal přední packy na stůl, je celkem vysokej, ale zvlád to, je šikulka.
zajímavý je, že to s Robinem trénuju teprve tři nebo dva dny a už to umí!!!

(Takže se modlí, ale ještě musíme dopilovat zavřený oči xD)

A TADY UŽ PROSÍ :) .:


Cenka pro SB♥

23. ledna 2009 v 13:11 | *Staňule for ♥Robin*
Pro ZviratkaBflmP(e)sVz :).Nic moc, možná udělám ještě jeden , ale snad se líbí :)


Ikonka od Nikusssqy :)

23. ledna 2009 v 12:58 | *Staňule for ♥Robin* |  Od SB

Dnešní "papání"

23. ledna 2009 v 11:37 | *Staňule for ♥Robin* |  Náš deník
Vzbudim se a jsu k počítači do bráchovo pokoje, kde je Robin. K. už odešel do školy. Mno, tak si ještě na chvíli lehnu a drbu rozespalá Robina. Pak zapnu počítač a přihlásim se k uživateli, jdu na blog. Pak na blog.cz, přihlásím se a píšu různé články, je asi 8:00. sem tady asi hoďku a půl, pak jdu dát Robinkovi napapat :)
Vypadá naštvaně, smutně a rozespale, když sem mu řekla aby zůstal a ještě nepapal, kvůli fotce :) :

A pak se pustil do papáníčka :-) Toho jsem mu nasypala dost, aby vynikla ta fotka xD
Zdá se, že mu Chappy šmakuje xD Nebo myslíte že ne?Smooooch!

Robin v pelechu

23. ledna 2009 v 11:04 | *Staňule for ♥Robin* |  FotkyZASE NĚJAKÝ ROBINOVO FOTKY, TENTOKRÁT ZE VČEREJŠKA V PELECHU :)

Skluzavka • OSTATNÍ •

23. ledna 2009 v 9:16 | *Staňule for ♥Robin*
Koně /go/

.: Skoro všechno o velbloudech ej! pardon xD :.

Křižovatka - Koně

23. ledna 2009 v 9:14 | *Staňule for ♥Robin*
Plemena /go/

.: Druhy íhaháků (těch ale je!) :.

Parkur /go/

.: Ten miluju :.

Videa /go/

.: No zkrátka pásma s konsly :-) :.

Nemoci /go/

.: Mnojono, ať víte :.